Напиши нова тема Отговори на тема  [ 466 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Следваща
Белот - Проблеми 
Автор Съобщение
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 26, 2008 15:08
Мнения: 31
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
Да определено е супер тъпо за това да получиш БАН а в същото време да се флуидстват в лоби и да се употребяват нецензури и да нямат БАН


Чет Ное 27, 2008 19:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Авг 22, 2006 21:25
Мнения: 30
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
Добър вечер от мен.
Пиша по повод новия белот...
1.Целия екран е размазан,да не говоря и как влачи
2.Мудно е,дори самата игра е доста бавна
3.И тези крушки (не сме малоумни все пак),да не говоря,че става някак натруфено
4.И тези знаменца? На кой са нужни пък те,като играх с едно мом4е с БГ-знаме и по време на игра то се промени...не виждам смисъл от тях
Сега е време да отбележа и един плюс-ТОВА С РЕЗУЛТАТА Е СУПЕР!

Мисля,че има доста да се работи по тази версия...старата си беше супер.

П.П. Не обременявам с мойто мнение никой,така мисля аз.


Чет Ное 27, 2008 19:21
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
публиката, като гледа -> когато се изиграе раздаването, иконката с резултата си седи докато не се натисне ОК, за да се види следващото раздаване


Чет Ное 27, 2008 19:49
Профил
маниак
маниак

Регистриран на: Пет Май 02, 2008 10:06
Мнения: 1272
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
Картите не се подреждат по боя.....и намесването купи с кари и пики със спатии ми е супер неприемливо, хората играят вечер след работа за да отпочинат а не да се напъват къде са им картите....


Пет Ное 28, 2008 09:33
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 17:19
Мнения: 329
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
[quote="MotoMonster"]Картите не се подреждат по боя......[/quote]
Имате впредвид , че при играна карта, останалите карти не се сортират автоматично ?


Пет Ное 28, 2008 10:33
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 17:19
Мнения: 329
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
Здравейте,
Вземаме впредид всички мнения за което благодаря на всички потребители оставили коментара си по темата.
Най-вероятно ще бъде пусната и анкета на сайта с гласуване за нещата които да се променят.
Проблема с автоматичният бан с въпросителна (?) е вече отстранен , ако още присъства при вас моля изчистете кеша на браузъра си.
Относно новата версия, по подразбиране вече бърза игра се създава с рейтинг и изключени ефекти , ако сте вип потребител или без рейтинг и изключени ефекти. От бутона "създай напреднали" се създава по-подразбиране игра с включени ефекти (опцията в прозореца най-долу) !!! Ще бъде променено на изключени по подразбиране !!!
Новата версия е различна и може би ще трябва известно време за адаптиране, но в нея освен оправени грешки и раздаване много близко до реалното се отварят и възможности за реални турнири и въвеждане на нови екстри, след крайното стабилизиране и оформяне на играта.


Пет Ное 28, 2008 10:42
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 23:54
Мнения: 89
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
При първо раздаване бях подръка и не можех да дам карта..изтекоха си 60 сек ..


Пет Ное 28, 2008 11:35
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 23:54
Мнения: 89
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
Също така тези крушки , лампи или както искате ги наречете , мисля че са добре за в донката , но в белота не е нужно. Отделно да си зрител картите на тези отстрани може да си ги показва нормално , по добр излгежда като всички са по един и същи начин , а по въпроса за боите ( зрителите ги виждат разбъркано ) мисля , че ще се оправи скоро , едва ли е направено нарочно , не мога да схвана идеята просто :) Знаменцата са добра идея при шаха , но в белота мисля ,че са излишни. Така или иначе като забия отивам в Америка , дори да се оправи все пак мисля , че са излишни. Въпросното ОК което трябва да се натиска от зрителите , през деня може би е добра идея , но има хора които вечер просто седят и си гледат докато говорят по скайп и не е приятно постоянно да цъкаш ОК та ОК. И друго , също така мисля че тези карти които са тупнати в средата не им е там мястото. Колкото повече гледам , толкова повече се убеждавам че не им е там мястото . Относно скороста на анимацията не мисля , че е проблем да се оправи. Все пак искаме да играем карти , не да чакаме картите да си летят. Ако ще е в такова темпо , сложете опция за УДРЯНЕ В ЧЕЛОТО ПОНЕ :)) Обаче идеята с ръчичката , в смисъл кой не е натислан ОК и бави мисля че е добра , но тази ръчичка е прекалено голяма може да се направи някакво друго обозначение. Всичко това е лично мое мнение , ако желаете го вземете в предвид. Лек ден !


Пет Ное 28, 2008 11:50
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 23:54
Мнения: 89
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
Забравих да спомена за статистиката . Добре е , че има статистика за без рейтинг , но тъй като булшинството хора гледат статистика преди да почнат игра , мисля че ще бъде по-добре ако в статистиката се сложат под меню-та ' със Рейтинг ' и ' без Рейтинг ' всичко това за улеснение на потребителите. Нали това е идеята ?
И ако е възможно да оставите цветовете както си бяха?


Пет Ное 28, 2008 11:53
Профил
маниак
маниак

Регистриран на: Пет Май 02, 2008 10:06
Мнения: 1272
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
Днес изобщо не можеше и да се започне игра....ставаше само раздаване и ника който трябва да започне игра можеше да пише ноо не му разрешаваше да започне игра, на десетото раздаване се отказахме и хоп в старата версия.
После пък новата се бъгна изцяло.


Пет Ное 28, 2008 18:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 17:16
Мнения: 5
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
еееее защо трябваше да разваляте версията...........много е зле тази........размазана,бавна,грозна......мнението на вси1ки скоито играх досега е че е пълна боза:)постарали сте се.....но старата е мноооооооооооо по добре.Страхотн адаже.Искама си старата :e101:


Нед Ное 30, 2008 20:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
[quote="ycMuxHu.Mu.ce"]"Поздравления за новата ви версия в белота" супер сте -получих бан, защото съм пуснала ???-3 път , нямам думи -дерзайте в същия дух!!!![/quote]
ne mi se otvaria belota
kakav e problema?


Нед Дек 28, 2008 20:44
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
не се отваря старата версия - влизайте в новата


Нед Дек 28, 2008 20:48
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 29, 2008 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
Мисля ,че трябва да има един грамотно замислен прозорец в който да се вижда абсолютната статистика за играта(особено при сантасето),защото е много досадно да цъкаш по бутони и да внимаваш по някакви малко недоизкусурени иконки ,също така при сантасето като свършат картите на масата може да забравиш кое е коз(не се смейте, вече ми се случи ,а и не само на мен).Също така си мисля ,че ще е от голяма полза ако може да има компютърен опонент ,защото е досадно да чакаш някой да се включи в твоята игра или пък да губиш когато на някой му се оака интернета или му писне да играе.
Без да се обижда някой - искам само да спомена ,че има доста добре направена игра с доста много игри (за онлайн играене) за която почти нямам забележки, и би могло да заимствате от нея и да направите вашата дори по-добра.[b]Желая успех на екипа на fortegames.com [color=#0000FF]ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА[/color][/b]
[url=http://imageshack.us][img]http://img227.imageshack.us/img227/3734/merrychristmasqv1.gif[/img][/url]


Сря Дек 31, 2008 15:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Новия белот - Проблеми
здравейте:)
може ли да ми помогнете.опитвам се да вляза да играя белот,но само ми зарежда и ми изписва свързване и така и не се свързва.къде е проблема?
мерси :(


Пет Яну 02, 2009 16:33
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 466 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron