Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
За Турнира 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 02:00
Мнения: 3
Мнение За Турнира
Аз искам да попитам защо е направен турнира като излезе някои посредата на играта ими дава половин точка,много е гадно така.
аз като падам стоя до край,а някои хора като видят че падат и излизат,или доста често давам контра и те като видят че ще я загубят и излизат и аз какво печеля?да се направи така,ако ще и в началото да излезеш противника да си взима цяла точка.
иначе всеки втори както е сега излиза нарочно за да не даде цяла точка на другите..
единствения вариант е играта да е равностойна до край,ама това е рядкост.


Пет Апр 29, 2011 13:56
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: За Турнира
Точките в турнира са различни, за да не се получават манипулации - множество напускания в начало на игра и бързо трупане на точки за оставащият играч.


Съб Апр 30, 2011 12:51
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Апр 22, 2010 02:00
Мнения: 30
Мнение Re: За Турнира
нали не се знае кой с кого играе?


Нед Май 01, 2011 20:55
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Ное 16, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Седмичен турнир
Как да разбера с кого съм играла в новия седмичен турнир?В правилата ясно е написано ,че повреме на иигра не може да се види с кого играя.Въпросът ми след игра как да разбера с кого съм играла?


Сря Авг 10, 2011 10:58
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Здравейте
Няма статистика за игрите в седмичният турнир. Може да се види само класирането на първите 30 и съответно собственото класиране на кое място сте.


Сря Авг 10, 2011 17:29
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 21, 2011 02:00
Мнения: 9
Мнение Re: За Турнира
Един въпрос и от мен, защо натрупания опит в турнира изчезва след излизане и повторно влизане?


Пон Авг 15, 2011 12:27
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 21, 2011 02:00
Мнения: 9
Мнение Re: Здравейте
[quote="VAS"]Няма статистика за игрите в седмичният турнир. Може да се види само класирането на първите 30 и съответно собственото класиране на кое място сте.[/quote]
[color=#4080FF]Не е лошо след изиграна игра да се вижда с кого си играл. Анонимността в случая е задължителна, но точно по тази причина бях провалян от начинаещи или неможещи в игрите на турнира. Потърсих в статистиката за да дам подходяща оценка за всеки включително и добре игралите, но няма такава за съжаление. Ако е възможно да се направи мисля че, ще е добре и играчите биха се възползвали. Хубав ден и поздрави на всички.[/color]


Пон Авг 15, 2011 12:36
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: За Турнира
Знае се проблема и се работи по неговото отстраняване.


Вто Авг 16, 2011 18:55
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 17:19
Мнения: 6
Мнение Турнир Белот
Добре, имам един въпрос, отскоро пак започнах да играя в сайта. Къде се влиза за онлайн турнира? Понякога ми излиза на начало, но понякога НЕ .. откъде се влиза??? Въпроса ми се струва наистина глупав, обаче.. така явно е направено.


Съб Авг 27, 2011 17:53
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: За Турнира
В турнира се влиза при зареждане на прозореца на играта. Ако не винаги излиза опитайте с повторно зареждане на играта.


Съб Сеп 03, 2011 11:08
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Мар 11, 2010 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: За Турнира
Какъв е тоя турнир?! За първи път играх на него и партниора ми почна да трупа точки за другия отбор като нарочно обявяваше игри, които не можеше да спечели. Къде е анонимноста? Явно скайпа пак работи добре. Дори няма опция от която да го обадя на модераторите. За нищо ми отидоха парите чисто ограбване!!! :x :evil:


Съб Окт 01, 2011 20:25
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Май 12, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: За Турнира
[quote="bigg402"]Какъв е тоя турнир?! За първи път играх на него и партниора ми почна да трупа точки за другия отбор като нарочно обявяваше игри, които не можеше да спечели. Къде е анонимноста? Явно скайпа пак работи добре. Дори няма опция от която да го обадя на модераторите. За нищо ми отидоха парите чисто ограбване!!! :x :evil:[/quote]

И на мен ми се случва постоянно. Партньорът ми вика без коз без нито един асак, трупа валета на чужди ръце при игра всичко и т.н.
ЗАЩО?

И поне в турнира не е ли редно да не се вземат точки от мен, когато партньорът ми напусне масата преждевременно? В рамките на 5 мин ми се случи 3 пъти. И това ако не е саботаж!


Чет Окт 06, 2011 12:44
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: За Турнира
Искате ние да Ви кажем, защо някой играе анти игра? Защо не ги попитате.
Точки се взимат от отбора, за да се избегне умишлено наливане на рейтинг.


Чет Окт 06, 2011 17:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 01:24
Мнения: 2
Мнение Re: За Турнира
Иска да попитам дали има начин да се разбере колко играчи са онлайн за турнира на новата версия. Вече чакам доста време...


Сря Сеп 21, 2016 21:26
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron