Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
ЧАДЪР 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Съб Юли 09, 2016 02:00
Мнения: 3
Мнение ЧАДЪР
Преди малко бяхме направили стая че ГОРИЯН мами целия сайт . Лично дойде при мен ВАС и ме попита до кога щяло да се дъвчи тази тема и аз и отговорих докато не ги спрат да са преливат и да мамят целия сайт и получех БАН . Вече ми стана ясно защо си прави какво иска


Чет Юли 27, 2017 19:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Авг 02, 2016 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: ЧАДЪР
Тук в тоя саит маи е важно да мамиш за да те оценят и подкрепят.Как може истината да се вижда и да те гонят, а измамата да си затварят очите.Пазете се хора от ГОРИЯН и емибадеми наи големите измамници в този саит. Ето я истината и трябва се спре за да може да има повече играчи в този саит а не измамници като тези двамата.


Чет Юли 27, 2017 20:13
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Авг 28, 2014 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: ЧАДЪР
Неможах разбера зашо бях баната Vas, защото казах истината да знаят повече хора за тях и да не бъдат ограбени и измамени.Ето затова няма има играчи в този саит а само измамници. Не влизах толкова време заради такива като тях и като влезнах кво да видя пак защитавате тях е затова няма има истински играчи.


Чет Юли 27, 2017 20:21
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: ЧАДЪР
Хора извинявайте, че ще го кажа но сте малоумни. Белисима хайде пиши в темата с повече никове да създаваш впечатление за масовост. С теб преди време писахме, писахме, писахме, уж беше разбрала, но като гледам не си или тук пред другите само се правиш на големия бунтар. Знаеш защо ти е бана и ти го казах, подли сте до мозъка на костите си. То ми писна да моля и предупреждавам, не си заслужавате усилията така като гледам.


Пет Юли 28, 2017 12:25
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron