Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 66 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Въпроси 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пет Мар 04, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Въпроси
Здравейте! Дойде и моят ред да изкажа моето мнение и да задам някой въпрос. Прочетох внимателно /новите правила/ за които нямахме никаква представа че са излезли. За такива промени обикновено се информират потребителите поне с някакво съобщение на начална страница в Новини...а такова няма. Изтрити са мои два акаунта които са играещи, а тези с които не е влизано с години стоят. Ето ви и условията за това:

/2) В случай, че потребителят не използва сайта и игрите в период от 90 дни, Fortegames има право, но не и задължение, едностранно да се откаже от договореното с потребителят в текущите Обищи условия и/или да спре достъп му до сайта и игрите, да прекрати регистрацията му и/или да изтрие от сървърите си цялото разположено от него Потребителско съдържание/....но не и задължение!

В моето семейство играят 4-ма човека, естествено че се влиза с четири акаунта,а ако и родителите ми играя ще станат 6........питам: Как разбрахте че изтритите акаунти са на един човек?

/3.2) да не използва Множество профили. Такова действие се наказва с блокирането и заличаването на всички акаунти без предупреждение. Всички натрупани виртуални точки, вип статус и/или виртуални благини се отнемат от потребителя, без за това да му се дължи каквото и да е обезщетение. Наказанията при нарушаването на това правило се прилагат независимо дали акаунтите се използват ефективно от регистриралия ги потребител, или не. /...обърнахте ли се към за да попитате или предупредите?

Вие сами поставяте условията а ние ги приемаме, както и това условие...

/3.7) да не влиза в чужд акаунт без знанието на собственика. В случайте на такова влизане или непряко намесване в играта на друг потребител / чужд акаунт и всякакви злоумишлени действия спрямо друг потребител, нарушителят се наказва с изтриване на акаунта и отнемане на всички налични към съответния момент виртуални точки, виртуален вип статус и виртуални благини./ .......поради тази причина всеки си играе сам за себе си.
Замислете се, кои правила нарушавате...нашите или повече нарушавате Вашите!


Вто Апр 12, 2011 09:43
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
В правилата пише, че никой не уведомява при промени. Най-долу на страницата има дата на последно обновление, винаги можете да проверите дали има такива.

Относно акаунтите на останалите членове в семейството Ви, които са изтрити може да ми ги дадете и ще направя запитване.


Вто Апр 12, 2011 18:58
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Въпроси
Искам да разбера как решавате кой от всички регистрирани НИКА да оставите? Този с най-малко точки???... И защо при наличието на примерно 5 ника, в четири от които има точки - по 9 милиона, 4-ри милиона и по-малко, вие оставяте ник с 2 000??? По какви критерии триете? Защо не сте оставили най-ползвания ник или пък първия регистриран, или последния...
Също така никъде не е казано, че за да се играе във великия ви сайт, човек трябва да си купи собствен неприкосновен компютър! Обикновено в едно семейство има по един, а не персонално всеки член да си има собствен компютър с [b]ОТДЕЛНО IP [/b]!!!! Щом искате така - от всяко IP да влиза само един потребител, елате да ми плащате вие сметките!
Надявам се да получа разумен отговор


Вто Апр 12, 2011 19:03
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Въпроси
Да допълня - двата акаунта, с които се играеше НАИСТИНА вкъщи от ДВАМА РАЗЛИЧНИ ДУШИ, бяха fidelius и ursuzin - на единия имаше 9 милиона, а на другия - 4 милиона! И двата бяха изтрити снощи, а беше оставен някакъв глупав акаунт, който даже сме го забравили! КАКВА Е ЛОГИКАТА? Вие не виждате ли от кои реално се играе и кои са неупотребявани? Освен това, излишно е да се коментира - най-елементарното уважение изисква потребителите да бъдат предупредени на заглавната страница - ако имат повече от един акаунт, да го премахнат в някакъв разумен срок - а не ПОСТФАКТУМ да се пускат съобщения - от днес (12 април)!
Бих искала да получа отговор, както и да разбера - реално има ли смисъл да продължавам да играя в този сайт, или да се ориентирам другаде, където няма да се събудя сутринта и да видя, че всичко, което съм спечелила ЧЕСТНО е изчезнало!


Вто Апр 12, 2011 19:14
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Критериите по-които се трият никове не са ми известни. Ще попитам за двата акаунта, които сте дали.
Относно забраната мога да Ви кажа, че съм свидетел в сайтове в които важат същите правила и там никой не предупреждава. В един момент или се оказваш блокиран с години или нямаш акаунт.


Вто Апр 12, 2011 20:13
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Въпроси
Благодаря. И това е нещо - поне някакъв признак, че не всичко е безвъзвратно изгубено.... Е, не се надявам, че ще ми върнат точките... които са натрупани с доста труд... :roll: ...Но поне бих желала да мога да имам акаунт, който съм сигурна, че няма да бъде опустошен... Все пак, не е ли идеята тук човек да може да разпусне, а не да се товари допълнително....


Вто Апр 12, 2011 21:55
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 10:31
Мнения: 3153
Местоположение: стара загора
Мнение Re: Въпроси
Вас, няма такъв сайт в който да те заробват да играеш на един и същи комп и да седиш на един и същ доставчик на нет.........


Вто Апр 12, 2011 21:56
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Не, не те заробват, просто имаш право на един акаунт.


Сря Апр 13, 2011 06:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Въпроси
Не мога да приема, че се трият акаунти без да има каквито и да е данни за злоупотреба умисъл или нещо друго с което да се нарушават правилата на честната игра. Защо е необходимо заробването от един компютър да играе само и единственно по един потребител. Нима е в полза на сайта да играе само по един член от семейство и никой друг да не може да се ползва. Нима когато се влиза от служебен компютър и в различните дни влизат колеги с различни акаунти това се счита за нарушение. Губите само популярност и събирате негативни реакции, нищо, че голяма част от хората са ви привели пари за удоволствието да поиграят с приятели. Толкова ли е сложно системата ви да анализира че в някои случаи групата акаунти, които триете играят по едно и също време от различни ip- адреси. Защо е необходимо да се правят шашмалогии и да се регистрират нови акаунти само и заради факта човек да се изкаже във форума, след като не отговаряте на имейл за възникналите проблеми. Жалко за добре направения сайт, но с тези си действия бъдете уверени, че популярността Ви тотално ще спада и голяма част от потребителите ще се ориентират към конкурентните такива за да играят с приятели.
Един бивш потребител: DowCorn.


Сря Апр 13, 2011 09:38
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Да отговоря на няколкото въпроси.
Акаунти се трият или защото са били прекалено много или е имало преливане на рейтинг или точки.
За да нямате проблеми не си мешайте никовете, не си давайте точки и не правете нови, ако вече няколко човека влизате от едно ИП.

fidelius и ursuzin - имали сте 7 акаунта, прехвърлили сте точките в тези два акаунта, именно това е била причината да се изтрият. Мога да попитам да Ви се върнат никовете, но ще бъдат без точките в тях. Освен това не трябва да правите нови никове и не трябва да си прехвърляте точки.


Сря Апр 13, 2011 21:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Въпроси
здравеите аз с1м па6ек1 и бях изтрита докога 6те с1м така и зат6о

[color=#FF0000]кирилица[/color]


Чет Апр 14, 2011 01:09
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Въпроси
имам и други никове но на па6ек1 нес1м прехв1рляла то4ки тогава за6то с1м изтрита и моя приятел сашек1974 с16то е така затова ли пла6таме
[color=#FF0000]кирилица[/color]


Чет Апр 14, 2011 01:15
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Ако и следващия пост е на латиница директно ще го изтрия и няма да Ви отговарям.

Прехвърляли сте на някой от никовете си, затова сте наказани като са изтрити.


Чет Апр 14, 2011 18:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 02:00
Мнения: 10
Мнение Re: Въпроси
Здравейте Вас,бихте ли казали,защо са изтрити акаунтите rosen7609 и kalinka83.Това са профилите на брат ми и жена му,те влизат от един компютър,но не е имало преливане на точки или прехвърляне на пари,двамата си играят с различни профили.Като се опитат да влязат пише,че са изтрити от системата.


Пет Апр 15, 2011 15:35
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Въпроси
Имали са само тези два ника, така ли?


Пет Апр 15, 2011 22:07
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 66 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: