Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Правила 
Автор Съобщение
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Правила
В началото на всяка игра се генерират случайно 8 букви (3 гласни и 5 съгласни) . Целта на играта е да съставите най-много думи с тези букви. Вие можете да повтаряте буква от предложените неограничен брой пъти за да образувате дума. В случай, че времето ви свършва или не сте въвели валидна дума, можете да изберете бутона Пас, тогава на ход ще бъде вашият противник. Когато напишете валидна дума и играта я приеме също идва ред на противника ви. Ако решите , че думата която предложите съществува, но програмата ви я отхвърля, натиснете бутона Предложи. Тя ще бъде записана и след проверка е възможно да бъде добавена в базата.
Точките в играта се смятат в зависимост от дължината на думите.
Крайният резултат е броят на думите умножен по броя на буквите във всяка дума.
Победата във всяка игра носи 1 точка, играе до 11 точки.


Сря Фев 25, 2009 20:58
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 18, 2009 02:00
Мнения: 210
Мнение Re: Правила
А колко думи трябва да напиша, че да ми даде 1 точка, писал съм 15 думи и пак резултата е 0:0!!! 8)


Пет Фев 27, 2009 17:44
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Дек 30, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Правила
Извинявай, как направи чашата ?


Пет Фев 27, 2009 20:52
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Дек 30, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Правила
Моля, пиши ми на соабщение


Пет Фев 27, 2009 20:53
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Авг 29, 2006 06:55
Мнения: 8
Мнение Re: Правила
Аз стигнах до над 30 думи, може доста да се играе, затова предлагам да има някакво ограничение на броя думи


Пет Фев 27, 2009 22:13
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 16, 2008 02:00
Мнения: 47
Мнение Re: Правила
А нещо като отчитане на рейт ще има ли???? :?: :?: :?:

_________________
[color=#BF0040]Play OFF[/color]


Съб Фев 28, 2009 14:42
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Правила
да де ама като дам ПАС и край неможе да играя повече.В истинската игра на думи не е така.


Нед Мар 01, 2009 12:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: Правила
ако има рейтиг ще играят мн повече хора-иначе се губи интереса
А за ограничение на думите не съм съгласен-колкото може повече е по добре
П.С.кои са модератори на тоя сайт да се свържат с мен ако искат ето им скайп - krasimirstoycev-ima za kakbvo da si pogovorim ;)
lek den na vsi4ki


Сря Мар 04, 2009 13:27
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 12:40
Мнения: 4
Мнение Re: Правила
Хей,да се играе до 11 е много.Трябва много време.Според мен е по-добре 2от 3.Иначе играта ми харесва


Пет Мар 06, 2009 13:52
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 21:26
Мнения: 5340
Мнение Re: Правила
И какво, като на някой му изтече времето - играта СВЪРШВА изцяло!?!
Или като натисне ПАС, все едно е натиснал - "Предавам се!"
Нещо не ми се струва редно...


Съб Мар 07, 2009 02:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 03, 2006 19:25
Мнения: 3
Мнение Re: Правила
още нещо- от три дни печеля всяка игра, а точките ми си седят 600!И сума ти пъти разни идиоти, непрочели правилата си седят докато времето им изтече, аз аз съм измислил;а 1000 думи още, какъв е смисъла тогава да мисля изобщо? Играя с рейтинг, а няма никакво развитие, въпреки,че всеки път пише " talisman4e печели играта"!Супер много ми харесва тази игра, но този пас защо е сложен там като никой не го ползва , губят и аз пак си оставам само с това "talisman4e печели играта". :(


Съб Мар 07, 2009 12:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 03, 2006 19:25
Мнения: 3
Мнение Re: Правила
всеки може да излиза точно пртеди да му изтече времето и така нито той губи, нито аз печеля. Ако даде пас обаче има голям шанс аз да съм събрала повече точки от думите и да спечеля с 1:0 и така всяка следвача игра.Идеята ми е- дори да не се дава пас, след като времето изтече и някой не е казал пас,за да даде шанс на другия да напише думите,за които се сеща, пак да се прибавя рейт.Току що играех с едно момиче, точно преди да изтече времето й още на първата дума, тя видя,че ще я бия и излезе.Преди малко играх отново и бях потговила много други думи, чаках само партниора да каже пас и да ги напиша, но времето изтече, той не каза пас, води се,че съм спечелила играта , но рейта си седи същия.Така всеки несериозник може да излиза още на първата дума или да оставя времето му да изтече без да му се взима от рейта. За него всъщност е по-добре...играе и като види,че губи, просто си седи и чака времето да свърши.Да, накрая пише,че партниора печели играта, ама какво от това като не се взима или прибавя рейтинг.А така аз едва ли скоро ще мога да играя за повече от една дума.Което е много тъпо и не е честно!Сложете да се взима рейт на тези, които не натискат пас и излизат още на първата дума!Иначе какъв е смисалът да се играе до 11?!? Аз досега на един точен не съм попаднала!Да играе след 1-вата то1ка! Или изобчо, да се стигне до нея!!!


Съб Мар 07, 2009 16:34
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Дек 22, 2008 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Правила
[quote="talisman4e"]още нещо- от три дни печеля всяка игра, а точките ми си седят 600!И сума ти пъти разни идиоти, непрочели правилата си седят докато времето им изтече, аз аз съм измислил;а 1000 думи още, какъв е смисъла тогава да мисля изобщо? Играя с рейтинг, а няма никакво развитие, въпреки,че всеки път пише " talisman4e печели играта"!Супер много ми харесва тази игра, но този пас защо е сложен там като никой не го ползва , губят и аз пак си оставам само с това "talisman4e печели играта". :([/quote]
И аз мисля така и е време да направят играта с рейтинг.Ако мога да попитам модераторите и администраторите и който там отговаря за това, кога ще стане това.Иначе аз лично вече се отегчавам от цялата безмислица. :|


Съб Мар 07, 2009 23:51
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Правила
viewtopic.php?f=24&t=2673


Нед Мар 08, 2009 00:17
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 21:26
Мнения: 5340
Мнение Re: Правила
Мале, до 11 ли бе, хора!
Това си е половин ден игра


Нед Мар 08, 2009 02:43
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: