Напиши нова тема Отговори на тема  [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Предложения за нови игри 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение Re: Предложения за нови игри
[quote="-StrikeR-"]Направете [b][size=150][color=#FF0000]МОНОПОЛИ[/color][/size][/b] :thumbup: Ще стане абсолютен хит![/quote]

Добра идея,подкрепям силно :e240:

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Чет Юни 02, 2011 22:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Обсъждане: Скамбил-правила!!!
[quote="6y6eTo"][quote="lotex444"]Мда само че от Fortegames май нямат намерение да я включат сред игрите си, пък никъде я няма където съм я търсил онлайн и си мисля че само биха спечелили от добаването на играта в сайта.[/quote]
Какво ще спечели ? Повече да се натовари сайта или ..... - и в момента сървара е с много игри - покажете ми сайт с повече он-лайн игри !!!
Е ... дали като се позамислим :) няма да решим да спрем да мрънкаме постоянно а ?[/quote]
Някой от игрите на сайта са меко казано тъпи да не кажа бебешки. Кой под*волите се спуква от кеф да играе "Не се сърди човече"? И чесно казано има сайтове с повече онлайн игри но няма да давам линкове за да не им правя реклама пък и в тях я няма тази игра.


Пет Юли 08, 2011 10:19
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Юли 03, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Предложения за нови игри
Ами на мен много ми се иска да мога да играя кент купе и макао онлайн ^^ Затова аз предлагам тях :) :laugh:


Вто Юли 26, 2011 22:56
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Ное 22, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Предложения за нови игри
Az predlagam REVERSI.mislia che na dosta hora e poznata :? samo che na bg neznaia dali taka se kazva.


Съб Ное 26, 2011 07:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 28, 2009 02:00
Мнения: 15
Мнение Нова игра .
Здравейте . Имам едно питане :) !Имате ли възможност да прибавите още една игра ? Блато или по точно три пет осем.


Вто Яну 31, 2012 09:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 03, 2012 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Предложения за нови игри
и защо аджеба няма домино??


Съб Апр 21, 2012 22:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 09, 2012 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Предложения за нови игри
сложи тапа и гюлбара ве некадарно човече :smart:


Нед Апр 29, 2012 21:12
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Предложения за нови игри
1 глас от мен за монополи


Съб Авг 25, 2012 13:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 16, 2012 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Предложения за нови игри
[quote="Sparco_stz"]1 глас от мен за монополи[/quote]


И аз давам глас за МОНОПОЛИ крайно време е да го сложите в този сайт


Пет Авг 31, 2012 18:10
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение Re: Предложения за нови игри
Г-да администратори,ай малко ъп на сайта с едно монополи де...Ама ако го направите без точки,рейтове и т.н. грешка нема да имате...Че не остана игра вече в която да не е бъкано с маниаци :D

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Пет Окт 12, 2012 22:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Една идейка :P
Направете една игричка на свара?


Чет Дек 13, 2012 20:19
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: Една идейка :P
[quote="BUSTER_BLADER"]Направете една игричка на свара?[/quote]
И аз съм за свара. И съм сигурен че за кратко време ще стане най-играната игра. За сега я има само в един сайт и "избиват рибата" с нея.


Нед Яну 27, 2013 05:12
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Фев 24, 2013 02:00
Мнения: 3
Мнение Домино?
Доминото е много готина и яка игра!И затова мисля , че ще е добре да имаме Домино в Fortegames (Аз много обичам домино и трябва да се сложи).Помислете върху предложението ми. :please:


Съб Мар 02, 2013 10:14
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Дек 16, 2012 02:00
Мнения: 2
Мнение Реми
Здравейте, аз се включвам с тема за играта Реми. Тя е супер забавна и интересна. Имам предложение да я добавите и нея към другите игри. Ако има желаещи мога да напиша указания как се играе. :e100:


Съб Апр 13, 2013 11:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Юни 02, 2013 02:00
Мнения: 38
Мнение Re: Предложения за нови игри
[quote="VAS"]Досега са дадени следните предложения:

Генерал
Блато или 3 5 8
Билярд
Кент-купе
Канаста
Свара
Морски шах
Домино
Скамбил
предлагам шашки и скрабъл
[quote="iznenada"]А може ли да ваведете игра като тази -> http://games.rambler.ru/game/sota/[/quote]
[quote="Sargon"]Хубаво е тук да се създават игри, които не могат да се намерят другаде. Шахматът и таблата не са от тях, има поне няколко сайта, където може да ги играеш.

Но, примерно тапа и гилбар не съм виждал, макар че, може да ги има някъде. Върху шахматната дъска има много игри, някои също не съм срещал по сайтове - лапаница, махараджа и др.

Искам да обърна вниманието Ви и на една нова-стара игра, подобна на шахмата и учудващо - [b]българска[/b]:

[url]http://www.bgchess.hit.bg/bgstart.html[/url]

Бихте могли да помогнете за разпространението на тази игра чрез сайта си. Определено, традиционният шахмат е вече доста изчерпан и мнозина биха проявили интерес.

Впрочем, ако правите табла, или въобще игри на подобно игрално поле, имам едно предложение. Съществуват двойни игрални полета(обикновено едно по малко вътре в другото или две едно до друго) - виждал съм ги изработени, които изравняват възможностите и игнорират късмета като фактор. Просто на второто поле всеки играе с хвърления зар на другия играч. Естествено, на едното поле играта може да приключи по-рано, но все пак до определен момент двамата играчи имат напълно изравнени възможности.[/quote]

[quote="Sargon"]Желанието да се направи играта "Блато" е чудесно, това е хубава игра. Но, съмнявам се, че ще има проблеми заради продължителността на разиграването. То ще е много по-дълго от това на "Бридж-белота". Затова предлагам една игра, която някога цъках много често:

[img]http://www.good-hand.hit.bg/thousand/1000_1.jpg[/img]
[img]http://www.good-hand.hit.bg/thousand/1000_2.jpg[/img]
[img]http://www.good-hand.hit.bg/thousand/1000_3.jpg[/img]

Играта има някои предимства пред "Блато", поне във връзка с този сайт. Разиграванията са по-кратки. Ако, границата 1000 е висока, може да се намали - 700, 500. Но, аз съм играл и това е една нормална граница. [b]Освен това никога не съм срещал игра, която да е толкова близко до "Сантасе" и "Бридж-белот"[/b]. Въобще, вписва се в "общата картина".

Естествено, моето предложение едва ли ще се възприеме, но поне ви предлагам една чудесна игра за трима. :D[/quote][/quote]


Вто Юли 16, 2013 13:57
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron