Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Бутон "изгони играч/зрител" 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Мар 22, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Бутон "изгони играч/зрител"
Има ли възможност да се добави такъв бутон?
Ето защо питам:

Седнах да поиграя малко "Не се сърди човече" с една приятелка, да мога да се поразтоваря, в стаята влезе BAYERN-MUNICH, беше си сложил за цвят на ника бяло, помолих го да го смени, а той започна да ни обижда, да псува без да спре. Свърши играта, преместихме се в друга стая, той пак влезе, махнах го, дойде друг играч и започнахме, но малко по-късно този влезе като зрител и продължи да псува наред, бях го блокирал, но приятелката ми не беше и след 2-3 нейни отговора, единият от които "Нямаш право да говориш за баща ми след като не го познаваш" ме изкара от нерви (баща и почина миналата година, все още и е тежко да го преживее). 2 пъти докладвах за обида, но е е същият ефект, който очаквам. Преди малко един играч от стаята дори излезе от играта :)
И все пак - има ли начин да се добави такъв бутон?


Съб Юни 11, 2011 03:45
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Дек 23, 2010 02:00
Мнения: 120
Мнение Re: Бутон "изгони играч/зрител"
Правите стая с парола (закл) и си решавате проблема.

_________________
[color=#0000FF][b]***[/b]
[b]Когато имаш успехи, печелиш фалшиви приятели и истински врагове, въпреки това, имай успехи.[/b]

[/color]


Съб Юни 11, 2011 06:51
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Бутон "изгони играч/зрител"
[quote="-ccss-"]Правите стая с парола (закл) и си решавате проблема.[/quote]
Това може и да реши проблем в случая игра между приятели, но такъв бутон трябва да се добави особено в покера където сядат разни пал*човци който постоянно играят all in и то още преди да се обарнат картите, като ест използването на такъв бутон да е възможно само от създателя на стаята.


Чет Авг 11, 2011 10:53
Профил
печен
печен

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 01:15
Мнения: 739
Мнение Re: Бутон "изгони играч/зрител"
Може да се помисли върху въпроса, но да не е директен бутон, а под формата на анкета, вдигната от
домакина на стаята. При три "ДА" - играчът или зрителят да бъдат изгонвани, без това да се отразява на
рейтинга им, а играта примерно да продължава като с трима играчи.

Има какво да се предложи стига да се мисли.

Поздрави
Галин

_________________
Подписът ми е махнат за пореден път.
Явно пречи.


Чет Авг 11, 2011 11:14
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Бутон "изгони играч/зрител"
[quote="two-nine"]Има ли възможност да се добави такъв бутон?
Ето защо питам:

Седнах да поиграя малко "Не се сърди човече" с една приятелка, да мога да се поразтоваря, в стаята влезе BAYERN-MUNICH, беше си сложил за цвят на ника бяло, помолих го да го смени, а той започна да ни обижда, да псува без да спре. Свърши играта, преместихме се в друга стая, той пак влезе, махнах го, дойде друг играч и започнахме, но малко по-късно този влезе като зрител и продължи да псува наред, бях го блокирал, но приятелката ми не беше и след 2-3 нейни отговора, единият от които "Нямаш право да говориш за баща ми след като не го познаваш" ме изкара от нерви (баща и почина миналата година, все още и е тежко да го преживее). 2 пъти докладвах за обида, но е е същият ефект, който очаквам. Преди малко един играч от стаята дори излезе от играта :)
И все пак - има ли начин да се добави такъв бутон?[/quote]


Пон Сеп 14, 2015 23:17
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 02:00
Мнения: 11
Мнение Re: Бутон "изгони играч/зрител"
Аз също смятам,че трябва да има такъв бутон.След като в новата версия на белота има и при не се сърди човече трябва да има,най-малкото,за да се намали възможността на комбините да играят.


Вто Окт 20, 2015 13:34
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron