Напиши нова тема Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения??? 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пет Ное 26, 2010 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
[g_tochka]: diablo
[g_tochka]: i s eprawqt na weliki
[g_tochka]: turba
[g_tochka]: i toi putka
[Anesti.I]: stiga si svetil we
[Anesti.I]: pomio
[D1AbLo]: eee
[D1AbLo]: ama
[D1AbLo]: ey
[D1AbLo]: pomio stani se mahaii
Предполагам, че това дава отговор на питането Ви!?


Вто Дек 15, 2015 07:46
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Юни 10, 2013 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
Здравейте,не разбирам защо след като някои задръстени комплексарчета започнат да обиждат и да се заяждат по време на играта,в началото ги търпиш и не им обръщаш внимание,но в един момент спират да се търпят,и ги нахраниш подобаващо,веднага след това явно циврят някъде се оплакват,и ЗДРАСТИИИИИИ,администраторите ти спират чата,въпреки,че не ти си започнал.Администраторите сигурно са много заети,не се съмнявам,но не е проблем да погледнат за какво става въпрос и тогава да спират чата,но на този който е виновен,защото така е малко неприятно,някои започва да се заяжда с теб и да те обижда,а ти трябва да си траеш,защото въпреки всичко накрая ти спират чата на теб........?Модераторите са ми написали до кога имам забрана,което не ме интересува толкова,колкото това,което съм ги попитал......


Сря Дек 16, 2015 21:27
Профил
печен
печен

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 805
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
[WK95]:
[Mileidy3]: aiiii ne taka
[Mileidy3]: shht
[WK95]: компютърни мишки
[evrein001]: duhai go palq4o
[Mileidy3]: nervni hora
[evrein001]: hahhha
[WK95]: седнали на скайпа
[WK95]: и лъжат някого все едно
[evrein001]: sednali s maika ti...


Когато има провокация или обида, сайта е предоставил опция"Докладвай обида",с която да се подаде сигнал!Няма значение кой е започнал първи...когато поведението на потребител е в разрез с условията на сайта-подлежи на санкция!
В случаят наказанието Ви е правомерно, както се вижда и от доклада!


Сря Дек 16, 2015 22:18
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 23, 2012 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
това ако е обида незнам но няма значение има хора които псуват ама има повече чипове и тях неги лови :D


Съб Дек 19, 2015 16:58
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 23, 2012 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
кажете кое е обида и кое не аман вече казан истина и наказан покажете каде напсувах или обидих искам да видя други псуват на воля и имат чат аман вече ако съм лубим на модератора поне да сложи за по длаго време ама като ме псуват когато съм без чат аз немога да докладвам направете така че да може


Нед Яну 10, 2016 13:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 23, 2012 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
кажете кое е обида и кое не аман вече казан истина и наказан покажете каде напсувах или обидих искам да видя други псуват на воля и имат чат аман вече ако съм лубим на модератора поне да сложи за по длаго време ама като ме псуват когато съм без чат аз немога да докладвам направете така че да може


Нед Яну 10, 2016 13:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 23, 2012 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
Plamen.R]: ne svyr6ili ve4e na maikasii
[Plamen.R]: da doidem i nie dai teglim po edin xuii [bulutt]: deba maikati v tamnata tochka


Пон Яну 11, 2016 22:36
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 23, 2012 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
Отговр мяи няма да получа но все пак БАЛГОДАРЯ :D


Чет Яну 14, 2016 00:54
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
Ще спрете ли с монолозите?


Съб Яну 16, 2016 00:02
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 26, 2015 02:00
Мнения: 18
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
Не, няма да спрем. В крайна сметка това ви е работата на модераторите - да четете и да отговаряте на потребителите, а не да се правите на ощипани госпожици. Съсипахте хубавия сайт.


Съб Яну 16, 2016 01:22
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
В крайна сметка прочетете правилата и условията на сайта. И вместо само да драскате едно и също почетете из форума, там са и отговорите. И другия път внимавайте с тона с който ми пишете, да не ви ощипя аз.


Съб Яну 16, 2016 11:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 26, 2015 02:00
Мнения: 18
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
Ха-ха, не съм сигурна, кой би останал ощипан в края на крайщата. Има безброй сайтове, в които човек може да си губи времето. А много потребители, включително и аз, които си даваме парите, за да играем тук, лесно ще сменим сайтът ви с някой друг, в които поне ще получаваме нормално отношение и адекватни отговори на въпросите си, а тук ще ви останат само олигофрените, заради които всъщност свестните потребители ше изчезнат.
Поради фактът, че посещавам сайта от времето в което друго освен белот нямаше, повярвай ми, познавам правилата много по/добре от половината модератори тук, но за разлика от сега, навремето сайтът беше приятно място за игра. В момента е пълно с такива, като теб, които си избиват комплексите върху потребителите, защото другаде не ви минават номерата.
И извини ме, ама как ше ме ощипеш? Нещо не ми е ясно.
Що се отнася до заканите ти за тона, първо се научи на поведение, а после прави забележки на останалите. Не съм малката ти сестра, за да ти слушам нарежданията.

И за последно ще ти кажа следното, тъй като нямам намерение да водя полемики с теб: Клиентът винаги е прав, а в случая това са потребителите. От елементарно уважение, може да получат отговор на въпросите, които са ти задали.


Съб Яну 16, 2016 17:24
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
На тези въпроси е даван многократно отговор, ще се научат да четат. Поради факта, че съм в сайта от 7мия ден на създаването му, не ми пиши глупости, много добре знам какво беше преди и какво е сега. Преди имаше 2000 потребителя и не всеки си позволяваше да псува и кълне, сега са в пъти повече и всеки втори го слага на някой.
А за комплексите може би ти си ги избиваш тук, защото съм се реализирала много добре в реалния си живот и заемам също ръководен пост, така, че когато не познаваш някой не го анализирай, рискуваш да се изложиш.
Мисля, че повече дебати по въпроса са излишни.


Нед Яну 17, 2016 00:34
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 07, 2016 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
Наложена ми е забрана за чат за ЕДНА седмица! Любопитно ми е защо?
Питам и чакам отговор, защото винаги съм се старал да пазя добро поведение.


Пон Май 01, 2017 23:19
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Апр 03, 2016 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Защо са ми блокирали възможността да пиша съобщения???
Защо сте ми блокирали личните съобщения ???


Чет Окт 12, 2017 08:13
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron