Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Предложения за белот 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пон Ное 06, 2006 11:02
Мнения: 1
Мнение Предложения за белот
Здравейте!

Не намерих тема за предложения в секция "Белот", за това пускам тук тази тема. Имам 2 идеи, които биха били полезни:

1. При напускане от даден играч по време на игра същият да няма право в следващия например един час да играе нова игра белот. Изключително досадно е това - тъкмо се разиграете, напаснете, или каквото и да е, и на някой му щукне и се изниже. Да, понякога наистина се налага да прекъснеш играта, но тогава надали скоро ще играеш пак, така че би трябвало тези, на които им се играе сериозно, да си изчакат поне края на играта, ако да речем не са доволни от партньора си.

2. Опция за създаване на стая "2 от 3" и "3 от 5" - брой на игрите имам предвид. Тук даже може да се сложи и 2 часа да няма право даден играч да играе белот, ако напусне започната игра.


Нед Фев 14, 2016 17:35
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Предложения за белот
Здравейте,
Предлагаме,предлагаме,а дали мислим изобщо за предложенията си ?
На никой играещ не му е приятно когато играта се прекъсне заради напуснал.
Но мислим ли какви са причини за да е напуснал.Я си представи ,че му е прекъснал нета,което много често се случва.Тогава защо трябва да е наказан 2 часа да не играе заради едно прекъсване на нет което е за секунди.
Вярно е че са и много бягашите от игри,но заради едни защо трябва да страдат всички.
А по второто предложение "2 от 3" или "3 от 5" това за повечето играещи ще е непосилно,ще ти обясня и зaщо?
Ако аз например разполагам с половин час свободно време и след час съм пак свободна ,трябва ли да бъда наказана да не играя заради такива правила.
Не мисля, че това е редно.
Тук в сайта си има някакви правила,и който се е регистрирал се е съгласил с тях.Срещу измамниците трудно се бори всеки, но има начин да ги избягваме.
Затова играйте и се забавлявайте.И преди да предложите нещо помислете от всички гледни точки.
Лек ден


Вто Фев 16, 2016 08:15
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron