Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
нов интерфейс на игрите 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 21, 2009 02:00
Мнения: 2
Мнение нов интерфейс на игрите
новият интерфейс е отвратителен ,върнете стария,никой не е доволен


Сря Май 25, 2016 19:18
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Сеп 07, 2009 02:00
Мнения: 10
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Всяко нещо си има свое начало и край. Просто човек докато привикне му е странно.
И не казвайте "на всеки". На мен ми харесва да има разнообразие.


Сря Май 25, 2016 19:27
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="avgustin1"]новият интерфейс е отвратителен ,върнете стария,никой не е доволен[/quote]


Сря Май 25, 2016 21:02
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Яну 31, 2014 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="avgustin1"]новият интерфейс е отвратителен ,върнете стария,никой не е доволен[/quote]
Верно е супер гаден е новия интерфейс


Сря Май 25, 2016 22:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 13:35
Мнения: 21
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="mazdata78"][quote="avgustin1"]новият интерфейс е отвратителен ,върнете стария,никой не е доволен[/quote]
Верно е супер гаден е новия интерфейс[/quote]

Отвратителен е, нека си остане стария...малки прозорчета, не се вижда кой е на ход, личен чат между партове по време на игра и още куп недостатъци


Чет Май 26, 2016 17:20
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 13:35
Мнения: 21
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="Kseniq"][quote="mazdata78"][quote="avgustin1"]новият интерфейс е отвратителен ,върнете стария,никой не е доволен[/quote]
Верно е супер гаден е новия интерфейс[/quote]

Отвратителен е, нека си остане стария...малки прозорчета, не се вижда кой е на ход, личен чат между партове по време на игра и още куп недостатъци[/quote]

Призовавам всички потребители,които не одобряват новия интерфейс да спрат да пускат смс-и! Нека поне веднъж да бъдем единни, да отстояваме позицията си и да се надяваме, че мнението ни ще бъде зачетено!


Чет Май 26, 2016 17:44
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Май 19, 2016 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Стария интерфейс да се върна възможно най-бързо,докато не са избягали половината от вашите потребители.Аз лично трия акаунтите си,ако това не се случи до няколко дни!

П.С Защо Ви беше да правите каквото и да било,докато всичко си вървеше по мед и масло?Бяхме доволни ,а сега какво?Вижте чата,повечето от коментарите са отрицателни и нормално е да така,новия интерфейс е пълна БОЗА!


Чет Май 26, 2016 19:55
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Май 03, 2016 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="the_PUNISHER_"]Стария интерфейс да се върна възможно най-бързо,докато не са избягали половината от вашите потребители.Аз лично трия акаунтите си,ако това не се случи до няколко дни!

П.С Защо Ви беше да правите каквото и да било,докато всичко си вървеше по мед и масло?Бяхме доволни ,а сега какво?Вижте чата,повечето от коментарите са отрицателни и нормално е да така,новия интерфейс е пълна БОЗА![/quote]

Върнете версията, искаме си я!


Чет Май 26, 2016 19:58
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Дек 27, 2015 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Не харесвам новия интерфейс и затова пиша тук- напомня твърде много на други подобни сайтове за игри, от които съм избягала. Аз съм човек, отворен към новото и съм си дала време да се приобщя към новата визия, но твърде много обичам себе си, за да си го причинявам безкрайно.
Можеше да сме предупредени, че предстои промяна, можеше да имаме избор дали сме съгласни...Изобщо тук не съм си у дома...Жалко! Хубави хора имаше...

ПП. И забравих да кажа- недопустимо е да има личен чат в игрална стая!


Чет Май 26, 2016 20:02
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="__aMBaR__"][quote="the_PUNISHER_"]Стария интерфейс да се върна възможно най-бързо,докато не са избягали половината от вашите потребители.Аз лично трия акаунтите си,ако това не се случи до няколко дни!

П.С Защо Ви беше да правите каквото и да било,докато всичко си вървеше по мед и масло?Бяхме доволни ,а сега какво?Вижте чата,повечето от коментарите са отрицателни и нормално е да така,новия интерфейс е пълна БОЗА![/quote]

Върнете версията, искаме си я![/quote]
Ксения с колко ника ще пишеш едно и също?


Чет Май 26, 2016 21:51
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Яну 30, 2015 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="VAS"][quote="__aMBaR__"][quote="the_PUNISHER_"]Стария интерфейс да се върна възможно най-бързо,докато не са избягали половината от вашите потребители.Аз лично трия акаунтите си,ако това не се случи до няколко дни!

П.С Защо Ви беше да правите каквото и да било,докато всичко си вървеше по мед и масло?Бяхме доволни ,а сега какво?Вижте чата,повечето от коментарите са отрицателни и нормално е да така,новия интерфейс е пълна БОЗА![/quote]

Върнете версията, искаме си я![/quote]
Ксения с колко ника ще пишеш едно и също?[/quote]

Еми не мисля, че е едно и също, а то е очевидно.От втория ник е само едно изречение, което допълва по горното ми изказване, но това не е толкова важно . Мисля , че е по-важно да отговорите на стотиците потребители, които не одобряват тоя абсурден интерфейс. Имах възможността днес да следя и публичния чат, който го доказа. Потребителите заслужават да се зачете тяхното мнение.


Чет Май 26, 2016 23:02
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Отговор ще има когато и аз разбера какво следва.


Чет Май 26, 2016 23:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Яну 30, 2015 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="VAS"]Отговор ще има когато и аз разбера какво следва.[/quote]

Добре


Чет Май 26, 2016 23:42
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Май 02, 2013 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Оставете старата версия!!!


Пет Май 27, 2016 06:50
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Яну 04, 2013 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Явно е че Вие модовете не зависи нищо от вас, но собстевениците и програмистите на сайта нека да четат и гледат какво пишат хората! Интерфейса е отвратителен това кафявото !!! картите също, сливат се и едното ми око здравото и то ще замине ! Направете поне да се избира какъв фон иска потребителя сам да си го наглася и да е леко за очите да не се напряга играча кое е каро и купа и кое пика и спатия!!! В крайна сметка от нас потребителите се издържате и рекламите разбира се!!! Мисля че сега е момента да четете и се вслушвата това което искат потребителите!!!


Пет Май 27, 2016 09:22
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron