Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
нов интерфейс на игрите 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Чет Май 19, 2016 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Върнете версията, искаме си я![/quote]
Ксения с колко ника ще пишеш едно и също?[/quote]


Провери ip-tata ,не се прави на разбирач,защото си смешна! Имам и други никове,но не съм пускал отговори освен от този профил,така че не се подвеждай и не казвай нещо преди да си проверила ако обичаш.Все пак щом ти плащат и щом си част от екипа на сайта би трябвало преди да говориш да бъдеш сигурна,а ти не си! Говориш на изуст без ни най-малко да знаеш абсолютно нищо...(говоря за споделените никове в момента)


Пет Май 27, 2016 09:40
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Ти какво коментираш мога ли да знам? За да го напиша съм го проверила


Пет Май 27, 2016 10:12
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 05, 2007 23:07
Мнения: 29
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[i]Както винаги, простотията няма край. Едни и същи лица с по 200 профила в една тема. Явно всичко ви е ОК в реалния живот и търсите как да си избиете комплексите тука.[/i] :e100: [i]А да ли сте помислили по въпроса Модераторите, да ли са хората занимаващи се с подобни неща от рода " Интерфейс на игрите "[/i] :roll:

[i][color=#FF0000]Не напразно, много ясно и четливо са споменали хората, при проблеми да се обърнете към:[/color][/i]


[color=#0000FF]Адрес: област Варна, община Варна, гр. Варна 9021 ,р-н Аспарухово, м-т Зеленика п.к.8, тел.: +359 888 736 594 , електронна поща: support@fortegames.com[/color]

[i]Ама нали това нещо иска висше образование и повечето хора нямат капацитет за подобно нещо[/i] :lol:


Пет Май 27, 2016 11:52
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Така е Amon,но предполагам,че в задълженията на модераторите влиза да обобщят и предадат,на когото е необходимо мненията на потребителите.
На мен също не ми харесва новия интерфейс.


Пет Май 27, 2016 13:54
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Мар 30, 2016 02:00
Мнения: 8
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Здравейте,
забелязах,че в Новата версия няма игра на 2К. Моля да го оправите ако е възможно,както и това да не може да се чати между френдове по време на игра.


Пет Май 27, 2016 16:29
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 05, 2007 23:07
Мнения: 29
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="A_Boi_De"]Така е Amon,но предполагам,че в задълженията на модераторите влиза да обобщят и предадат,на когото е необходимо мненията на потребителите.
На мен също не ми харесва новия интерфейс.[/quote]

[i]А не смяташ ли, това което се пише тука по форума може да се пише и до администраторите?[/i] :roll:
[i]Друго е да се обобщават нещата от Модератори и да се предадат от тях към администратори. Друго е, всеки който има препоръки и оплаквания да го прави лично към администраторите.[/i] :wink:


Пет Май 27, 2016 16:51
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 09, 2014 02:00
Мнения: 18
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Vas, ще си позволя да направя едно предложение. Пуснете една анкета да се види становището по въпроса на потребителите. Обявете го в Лоби на (в момента) стария белот, че има гласуване. Предполагам, че нямаше да има такава отрицателна вълна на недоволство, ако новата версия предлагаше повече комфорт. Това с личния чат между партньори в стая е пълен абсурд! Каква игра ще е това - на надлъгване? Отливът от потребители е гарантиран, ако тази версия остане.


Пет Май 27, 2016 19:33
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
И да се прави анкета е ясно ,че новости ще има.
През годините няколко пъти се сменяха версийте и колкото и да имаше недоволни старите версий се спираха.
Моето питане обаче е следното ,ще има ли смяна на покера и таблата ?Защото е видно ,че от както е направена таблата промени в нея няма.
Ако ше има новости би трябвало за бъдат за всички потребители,за да няма толерирани и ощетени.


Съб Май 28, 2016 08:48
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Май 19, 2016 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="VAS"]Ти какво коментираш мога ли да знам? За да го напиша съм го проверила[/quote]


Ясна си ми,щом си проверила и си стигнала до същото заключение нямаме обща тема с теб,мерси все пак,че уважи искането ми и "провери" хахах. Няма да пиша повече,не си струваш!


Съб Май 28, 2016 11:30
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="the_PUNISHER_"][quote="VAS"]Ти какво коментираш мога ли да знам? За да го напиша съм го проверила[/quote]


Ясна си ми,щом си проверила и си стигнала до същото заключение нямаме обща тема с теб,мерси все пак,че уважи искането ми и "провери" хахах. Няма да пиша повече,не си струваш![/quote]

Не разбирам какво се бъркаш след като се обръщам към друг потребител. Ти адвокат ли го раздаваш?


Съб Май 28, 2016 11:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Потресена съм , по- отвратително нямаше как да се направи!!!!


Съб Май 28, 2016 18:35
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Апр 08, 2012 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Да, много лош дизайн... :e244:


Нед Май 29, 2016 12:23
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Налична е и предишната версия на играта, имате избор в коя да играете.


Нед Май 29, 2016 15:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 09, 2014 02:00
Мнения: 18
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
[quote="VAS"]Налична е и предишната версия на играта, имате избор в коя да играете.[/quote]

Не ми отразихте поста... :?
В краен случай, можем ли да разчитаме, че тя ще остане, дори и като вече стара версия? :roll:


Нед Май 29, 2016 19:55
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: нов интерфейс на игрите
Именно защото вече излиза прозорец с нова информация, че остават и двете версии не видях, да има смисъл да пускам анкета.


Нед Май 29, 2016 20:43
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron