Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Проблем с чат 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 08, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Проблем с чат
Здравейте,
Имам следният проблем - не мога да чатя нито в общият чат, нито в стаята, в която играя. Купих си дори ВИП статус и пак не става...Помогнете моля, защото дори една добра вечер не мога да кажа и хората си мислят, че съм невъзпитана! :oops:


Пет Ное 18, 2011 21:52
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем с чат
Здравейте,
излезте и влезте пак в сайта. Изчистете си кеша и бисквитките, ако проблема продължава пишете.

П.П Има ли други никове с които да влизате от едно ИП?


Пет Ное 18, 2011 21:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 08, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с чат
[quote="VAS"]Здравейте,
излезте и влезте пак в сайта. Изчистете си кеша и бисквитките, ако проблема продължава пишете.

П.П Има ли други никове с които да влизате от едно ИП?[/quote]


Не става! Аз от месеци вече не мога да чатя! Влизам по различно време и от различни държави (пътувам доста) само с този ник и не става и не става....Да уточня, че съм с гугъл хром.


Пет Ное 18, 2011 22:03
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем с чат
Опитайте следните стъпки:
чистене на кеш и бисквитки
влизане с друг браузер
проверка на флаш плеъра
проверка на антивирусната или друг вид защита на компютъра, който може да ви блокира
опитайте да отворите линка:
http://www.macromedia.com/support/docum ... ger07.html
и от там да изберете delete all sites, ако не е активно рефрешнете страницата
или опитайте да изтриете всичко от тази директория:
За Windows 95/98/ME/2000/XP
C:\Documents and Settings\user_name\Application Data\Adobe\Flash
Player\AssetCache\

За Windows Vista
C:\Users\user_name\AppData\Roaming\Adobe\Flash Player\AssetCache\


Пет Ное 18, 2011 22:21
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 08, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с чат
[quote="VAS"]Опитайте следните стъпки:
чистене на кеш и бисквитки
влизане с друг браузер
проверка на флаш плеъра
проверка на антивирусната или друг вид защита на компютъра, който може да ви блокира
опитайте да отворите линка:
http://www.macromedia.com/support/docum ... ger07.html
и от там да изберете delete all sites, ако не е активно рефрешнете страницата
или опитайте да изтриете всичко от тази директория:
За Windows 95/98/ME/2000/XP
C:\Documents and Settings\user_name\Application Data\Adobe\Flash
Player\AssetCache\

За Windows Vista
C:\Users\user_name\AppData\Roaming\Adobe\Flash Player\AssetCache\[/quote]


Много ви моля, недейте така! Няма да си ремонтирам лаптопа, все пак е нов модел, всички програми са най-нови издания, с Windows 7 съм. Влезте ми в акаунта и разрешете проблема. Нямам подобен проблем в други сайтове...


Пет Ное 18, 2011 23:00
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем с чат
От сайт до сайт има разлика. Аз не мога да направя проверка на програмите на Вашия компютър.


Пет Ное 18, 2011 23:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 08, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с чат
[quote="VAS"]От сайт до сайт има разлика. Аз не мога да направя проверка на програмите на Вашия компютър.[/quote]

Вижте, явно нещо не се разбираме. Тези стъпки, за които говорите, съм ги направила. Не става. Явно проблемът е във вас. Оправете си сайта моля, бих искала да имам възможност за чат както всички останали потребители. Вашият сайт например съвместим ли е с най-новите програми и възможности на компютрите? В това, което ми писахте до сега, не споменахте нищо за Уин 7 и то легален? Притежавам само легални програми. Все пак съм си платила и искам да ми продадете добра услуга. Компютърът ми си е отличен, защитата не е проблем в този случай - проблемът е във вас и моля да го отстраните. Моля, намерете начин, все пак вие сте програмистите и програмирайте акаунтът ми така, че да работи. Освен това влизам от различни IP адреси, пробвах и с различни браузъри, не става и не става. Отстранете проблемът, който имам моля. Както виждате, мога да пиша тук - значи не е проблем моят компютър, а същевременно не мога да пиша в общия чат и в стаите, и то без да ми е наложена санкция - аз съм възпитан човек и до сега не са ме баннвали никъде.


Последна промяна caliacra на Съб Ное 19, 2011 00:15, променена общо 2 пъти

Пет Ное 18, 2011 23:53
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем с чат
Вижте сега, от написаното от Вас никъде не стана ясно, че сте опитали това което предложих. Моля следващия път като съобщавате за проблем да сте максимално изчерпателна относно проблема, а не спрямо развитието на технологиите. Писах вече на администратор и ако е при нас ще бъде отстранен.


Съб Ное 19, 2011 00:01
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 08, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с чат
[quote="VAS"]Вижте сега, от написаното от Вас никъде не стана ясно, че сте опитали това което предложих. Моля следващия път като съобщавате за проблем да сте максимално изчерпателна относно проблема, а не спрямо развитието на технологиите. Писах вече на администратор и ако е при нас ще бъде отстранен.[/quote]

Моля да не подценявате интелигентността на хората. Все пак, преди да се обърна към вас, съм попрочела нещо във вашия форум и съм се опитала да разреша проблема, без да се налага да безпокоя никого. След като се обръщам към вас за съдействие, значи проблемът е във вас и дано да се разреши в най-скоро време. Благодаря.


Съб Ное 19, 2011 00:04
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем с чат
Няма да споря с Вас, но ако бяхте се поровили малко повече във форума щяхте да сте наясно, че нищо не е очевидно и нямам гадателски способности за да знам аз или колегите ми какво от описаното сте направили.


Съб Ное 19, 2011 00:12
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем с чат
Проверили са акаунта Ви в няколко игри и няма проблем с писането. Не са открили да имате наказания или други акаунти. Опитвате ли да пишете в режим на цял екран? Ако е така опитайте да заредите играта без да избирате бутона за цял екран.
Ограничението за забрана е наложено от самият флаш плейър в този режим. Друго което може да опитате е да изпратите иконка на емоция от менюто - това изисква само действия с мишката, която е активна.


Съб Ное 19, 2011 13:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 08, 2009 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с чат
По принцип мога да изпращам емотикони, да, и го правя, когато хората ме поздравяват (както казах, този проблем за мен не е от вчера, а вече месеци не мога да чатя в стаите). Та какъв казвате, че е проблема?

П.С. Пробвах идеята да пиша на малък екран и проработи! Благодаря ви! За съжаление обаче, трябва да играя играта на малък екран, което е доста неудобно - не може ли да се направи нещо по въпроса да може да се пише и докато се играе, когато се ползва голям екран?
Още веднъж благодаря за добрата идея с малкия екран, все е нещо...


Съб Ное 19, 2011 14:18
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Фев 28, 2011 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Проблем с чат
Moga li da znam za6to sled kato imam registraciq ot blizo dve godini i dosta natrupani 4asove izvednuj 4ata mi sprq , suob6tavaiki 4e za da imam 4at uslugata mi trqbvat 7 dni gegitraciq i 14h 4Asa igra ??? i ot dvete imam v puti pove4e ??!!!


Съб Апр 14, 2012 14:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Апр 18, 2012 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем с чат
за какво ми е спрян 4ата 4ак до 26 април ?????


Чет Апр 19, 2012 19:51
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Юли 25, 2012 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Проблем с чат
-Retro-
новак
Цитат


Регистриран на: Пон Фев 28, 2011 2:00 am
Мнения: 2

Re: Проблем с чат
Moga li da znam za6to sled kato imam registraciq ot blizo dve godini i dosta natrupani 4asove izvednuj 4ata mi sprq , suob6tavaiki 4e za da imam 4at uslugata mi trqbvat 7 dni gegitraciq i 14h 4Asa igra ??? i ot dvete imam v puti pove4e ??!!!



-----da i az imam su6tiq problem?????????????????? za6to e taka?????


Съб Авг 04, 2012 02:46
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron