Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
ЕДИН за Всички 
Автор Съобщение
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение ЕДИН за Всички
Един за всички, всички за един...

Това не е тема за приятелите...
Това не е тема за по-специалните приятели...
Това е тема за Вас...


Питам се...
Колко от вас биха жертвали цялото си същество заради някой друг...
Колко от вас биха се отказали от всичко заради някой друг...
Та дори и този някой друг да е неблагодарен егоист...
Или може би вие сте този ‘ някой друг’, който мисли само за себе си, който чака приятелите му да се жертват за него, без той да е готов да направи същото...

Това е една тема за егоизмът в живота...
За жалост,колкото и да отричаме ....май всеки от нас е до някаква степен егоист....

В какво се състой вашият егоизъм?
И проявявате ли такъв в приятелството...
Жертвате ли се?
Или оставяте някой друг да се жертва вместо вас?

Аз ще отговоря първа ...В този сбъркан, повърхностен и безочлив свят е все по-трудно да откриеш свестен и истински човек.*Благоря на бога,но тук в този сайт -аз срещнах доста свястни хора,които с гордост мога да нарека мои истински приятели* Eгоизмът и безчувствието, което ни обвзема, е резултат от всичко това. И все пак всеки сам за себе си преценява дали да бъде подвластен на тези емоции, или да остави сърцето си отворено за хората. Аз лично мога да давам всичко от себе си и да се жертвам само за любимите си същества и Приятелите,но винаги помагам на изпаднал в беда с каквото мога.... Както казах и по-горе -всички сме егоисти -но е добре когато егоизма е в премери граници ... Мразя егоистите ,които са заслепени от собоственото си Аз -и не ги интересува какво причиняват на другите -Важното е на всяка цена те да са добре....

ПС....Искам да ви кажа -Мили мои приятели -Обичам ви многоо и знайте,че винаги за всичко може да разчитате на мен,както аз разчитам на Вас :P :P :P


Последна промяна lavica на Нед Юни 17, 2007 06:19, променена общо 1 път

Съб Юни 16, 2007 22:40
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 06, 2007 12:11
Мнения: 108
Местоположение: Варна
Мнение 
Аз бих искал да кажа ... че бих направил всичко за 3-ма човека

1-во за двамата ми най-добри приятели ( Марто и Венци ) в които съм сигурен че никога няма да ме предадът и на свой ред и те ще направят всичко за мен ( и не веднъж са ми помагали ) зареди туй съм толкова сигурен ... както казвам аз Познати много много много ... Приятели много много ... Истински приятели само двама ... казах по горе кои са и как се казват ...
2-ро 3-тия човек ( но не напоследно място ) зареди който бих направил всичко ама абсолютно всичко без да ме е*е е приятелката ми ... ( сигурно и повечето от Вас са така )

П.С. в този сайт съм от скоро и почти никой не знам кой какъв човек е ( както се казва кой каква стока е ) затова немога да кажа и аз като лъвица че съм намерил приятели в сайта ... по скоро съм намерил повече врагове от колкото приятели ( VAS , sabrina-7 и още няколко човека на които забравих никовете които според мен ме имат за враг, но аз тях не, но както и да е ... ) както става и в реалния живот ... зареди това което съм имам повече врагове ...

П.С.2 мисля че не само аз бих жертвал всичко зареди приятелите си ... има и още много хора които са на това мнение ( някои от тях ще си признаят другите не )

_________________
[b][color=red]Nob0dy Can't St0p Me ... nob0dy Can'T h0Ld Me ... nob0dy can'T c0ntr0l Me ... I`m Comin ...[/b][/color]


Нед Юни 17, 2007 02:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 20:42
Мнения: 1
Мнение 
Да направиш всичко за някои е благородно но не винаги а и зависи от хората. Има хора, които правят нещто добро и при всеки удобен случай натартват за това. Такива хора ме подтискат и не ги харесвам. Други хора правят нещто за някой ей така просто за да видят щастието в очите му, това са големите и истински хора които си струва да познаваш, те никога няма да ти изтакнат това което са направили за теб просто ще се усмихнат и ще ти пожелаят успех за такива хора си струва да направиш всичко.


Нед Юни 17, 2007 08:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Апр 01, 2007 22:15
Мнения: 63
Мнение 
наско200, напълно съвпада мнението ми с твоето!:))) няма какво да допълня просто...


Нед Юни 17, 2007 10:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Юни 17, 2007 12:02
Мнения: 8
Мнение 
Голяма рядкост са тези хора обаче.


Нед Юни 17, 2007 13:32
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
[quote="OneLoveOneLife"]Аз бих искал да кажа ... че бих направил всичко за 3-ма човека

1-во за двамата ми най-добри приятели ( Марто и Венци ) в които съм сигурен че никога няма да ме предадът и на свой ред и те ще направят всичко за мен ( и не веднъж са ми помагали ) зареди туй съм толкова сигурен ... както казвам аз Познати много много много ... Приятели много много ... Истински приятели само двама ... казах по горе кои са и как се казват ...
2-ро 3-тия човек ( но не напоследно място ) зареди който бих направил всичко ама абсолютно всичко без да ме е*е е приятелката ми ... ( сигурно и повечето от Вас са така )

П.С. в този сайт съм от скоро и почти никой не знам кой какъв човек е ( както се казва кой каква стока е ) затова немога да кажа и аз като лъвица че съм намерил приятели в сайта ... по скоро съм намерил повече врагове от колкото приятели ( VAS , sabrina-7 и още няколко човека на които забравих никовете които според мен ме имат за враг, но аз тях не, но както и да е ... ) както става и в реалния живот ... зареди това което съм имам повече врагове ...


П.С.2 мисля че не само аз бих жертвал всичко зареди приятелите си ... има и още много хора които са на това мнение ( някои от тях ще си признаят другите не )[/quote]

Аз не съм ти враг. Това, че не ми е допаднало твое мнание по даден въпрос не значи, че те слагам в графата врагове :lol:

Както каза лъвчето и аз също намерих приятели тук и се радвам че има такива хора - защото знам, че имам гръб и опора / някои вече го доказаха / и винаги мога да разчитам на тях както и те на мене.


Пон Юни 18, 2007 20:02
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 22:56
Мнения: 31
Мнение 
намерих мн приятели тук-евала на създателите на сайта за което,винаги се стремя да гоня дале4е скуката не само от моя кръгозор но и от битието на другите.дали успявам?-вие 6те кажете,аз само давам на всеки безплатно от моето 4увство за хумор и добро настроение.не 4акам мерси!..4акам усмивките ви-те са ми наи-добрата награда.
дали бих направил нещо за някого?Да,подяволите-луд съм колкото си искам и правя добринки колкото мои ви носят гърбинките :)
бъдете усмихнати хора!!!!


Сря Юли 04, 2007 20:22
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="bura-bura"]намерих мн приятели тук-евала на създателите на сайта за което,винаги се стремя да гоня дале4е скуката не само от моя кръгозор но и от битието на другите.дали успявам?-вие 6те кажете,аз само давам на всеки безплатно от моето 4увство за хумор и добро настроение.не 4акам мерси!..4акам усмивките ви-те са ми наи-добрата награда.
дали бих направил нещо за някого?Да,подяволите-луд съм колкото си искам и правя добринки колкото мои ви носят гърбинките :)
бъдете усмихнати хора!!!![/quote]

Бур...Благодаря ти ,че има и такива хора като теб в сайта.От теб толкова време не чух от нещо да се оплачеш,да си недоволен...Вярно е,че много хора само може да ти завиждат за чувството ти за хумор...Знаеш,че принадлежиш в онази графа на *специалните* -на приятелите .....АЗ също благодаря на създателите на сайта ,че го има -за да ви слещна ...Приятели ...Знаете ,че винаги ще ви помагам с каквото мога -и винаги ще съм до Вас *макар и да ни разделят километри* :P :P :P


Чет Юли 05, 2007 02:17
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:45
Мнения: 18
Мнение 
Накарахте ме да се замисля дълбоко и сериозно.Въпреки че съм жена май още мога да мисля. :lol: До колко и на каква цена си готов да се жертваш за някой?За най- близките си без съмнение,но и там плащаш нещо.Няма безплатно сирене в тоя живот.(разбирай не само материално).Пълно е с неблагодарници или егоисти или както щете ги наречете.Подай си дланта пък ще ти се отхапе ръката до лакътя.Но именно там разбираш кои са стойностните хора около тебе и струва ли всичко което правиш или не правиш за някой.И колко време можеш да издържиш така,душевно и физически.
Четох някъде че като направиш добро щяло да ти се върне стократно?ДАЛИ? :roll:


Чет Юли 05, 2007 09:54
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="Nagla"]Накарахте ме да се замисля дълбоко и сериозно.Въпреки че съм жена май още мога да мисля. :lol: До колко и на каква цена си готов да се жертваш за някой?За най- близките си без съмнение,но и там плащаш нещо.Няма безплатно сирене в тоя живот.(разбирай не само материално).Пълно е с неблагодарници или егоисти или както щете ги наречете.Подай си дланта пък ще ти се отхапе ръката до лакътя.Но именно там разбираш кои са стойностните хора около тебе и струва ли всичко което правиш или не правиш за някой.И колко време можеш да издържиш така,душевно и физически.
Четох някъде че като направиш добро щяло да ти се върне стократно?ДАЛИ? :roll:[/quote]

Здравей.И Аз вярвам в това *че като направиш добро щяло да ти се върне стократно*- но още го чакам това доброто.Дали ще го дочакам ....не е ясно ... :P :P :P


Чет Юли 05, 2007 20:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 22:56
Мнения: 31
Мнение 
няма безплатно сирене - воистина така е! но пък кво ми пре4и да платя това на хората които оби4ам? давал сум,давам и 6те продулжа да давам каквото мога от себе си на хората които уважавам.възвра6таемост?НЕМЕЗАСЯГА!!!живея само 1 живот нодори безсмъртен да бях пак бих се раздавал и винаги 6те има какво о6те да дам.4оже6ката ду6а е като вселената-няма из4ерпване.не е достатъ4но да оби4а6,трябва и да си пла6та6 за правото да оби4а6,а аз ви оби4ам вси4ки ви.да пла6там с ду6ата си но сум достатъ4но богат да си го позволя.просто приемете си капарото и ме оставете да ви оби4ам.


Нед Юли 08, 2007 22:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Мар 20, 2007 17:26
Мнения: 8
Мнение 
И ние те обичаме ,, един за всички , всички за един :**************


Нед Юли 08, 2007 22:45
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 22:56
Мнения: 31
Мнение 
спрямо теб ми6ле логото е вси4ко от бурборко за едно ми6ле :)


Нед Юли 08, 2007 22:48
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Мар 20, 2007 17:26
Мнения: 8
Мнение 
хахаха брей това мишле пак се уреди :)


Нед Юли 08, 2007 22:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 22:56
Мнения: 31
Мнение 
4е се уреди-воистина така си е,но дали има стоиност това с което се уреди?колко струва 1 бурборко?поне за мен -ни6то особенно.клоуни с лопата да ги рине6 в тоя цирк на име българия


Нед Юли 08, 2007 23:02
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 84 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron