Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Право куме в очи 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 21:28
Мнения: 388
Мнение Право куме в очи
Всеки един от нас в този сайт си ве4е изграден образ и поведение реален или виртуален-въпрос на ли4на преценка.тази тема касае само това което показваме и доказваме тук в сайта.притолкова сладки и весели теми неможах да се стърпя да добавя и една пиперлива.накратконека всеки ,който има смелост и самообладание да се изправи тук и да изслу6а без мрънкане и без оправдания неодстатъците си видени през о4ите на другите.моля критикува6тите бъдете директни но и коректни бъдете искренни не само към обекта на критиките си но и към себе си.и о6те не6то - достатъ4но се псува в лоби,моля ви не правете това и тук.най-болезнените думи не са псувните а искренните и обоснованите.

След това твърде дълго антрефиле като инициатор на идеята заставам пръв пред крити4ното ви око.4овек съм и трески за дялане много-нато4ете теслите и по4ваите.6те ми буде поу4ително да разбера това което вглейдаики се в себе си все ми убягва.благодаря ви!

за улеснение това са никовете с които съм се подвизавал досега в саита :stormed74,burboran,marmoran,durdoran,durdorko,burborko,dura-bura,Don_kihot_de_la_bg,No_name_no_face,SomeOne_crazzy


Чет Ное 29, 2007 15:19
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 18:09
Мнения: 1093
Местоположение: В кочината
Мнение 
и аз бих желал да участвам , записвам се с номер 2 след като свършат с теб :)

_________________
-А доброто е там някъде..
-Къде?
-Погледни! Не виждаш ли ?!
-Ъ,ъ , НЕ..


Чет Ное 29, 2007 15:33
Профил WWW
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 16:19
Мнения: 264
Мнение 
И аз се записвам след вас.

А по въпроса за дърдорко на мен си ми харесваш много - супер човек си(носиш на майтап,мн добър приятел и чудесен събеседник).Сладурче с нищо не си ме дразнил,така че не мога да кажа лоша дума за теб!!! :P

А майтапчето то си ми е злато знам си го от 2 год близо.Много готин човек,добро приятелче с една дума УНИКАЛЕН. :) :P :P


Чет Ное 29, 2007 15:40
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение 
АУУУУУУУУУУУУУУУУ, Ники, много зла тема :? - и защо ни е такава - който има да казва нещо на някой, си му го е казал, знаеш от личен опит в отношенията си с мен и с други хора примерно.... Нека критикувайки не вадим черните ризи на този и онзи и да го караме да се замисля над едно или друго нещо, защото именно - тук е виртуално пространство, където всеки е дошъл да поразпусне, а не да се товари, където малко от хората са това, което са в действителност... Остави тази преценка на близките и приятелите ти, които наистина те познават ;) Край на изявлението [img]http://www.bg-fen.com/Smileys/classic/ro1qg.gif[/img] :mrgreen:


Чет Ное 29, 2007 15:44
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 21:28
Мнения: 388
Мнение 
то4но това ни липсва в виртуалното пространство поли-не се замисляме за6то това и за6то онова.кирливите ризи са затова -да бъдат искарвани овреме инак осмурдяват не само притежателя си но и цялото пространство.да, темата е зла,за6тото подтиква кум искренност и директност.не6то ,откоето стрмглаво се бяга във виртуалното пространство.нямам нито страх нито свян да погледна ло6ата полвина от ли4носта ми.мойете да ми я покажете .не бих си променил мнението за никого в следствие на това!!! пак под4ертавам става въпрос само и единствено за образа и поведението свъразни с даден ник.много ясно е 4е във виртуалния свят всеки се представя и дуржи както му е угодно-дори и да е противоположно на житеиската му реалност.мен ме интересува6е отрицателното в поведението ми тукв този саит.какъв съм в реалния свят засяга само близките ми и реалните ми познати


Чет Ное 29, 2007 16:16
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 18:09
Мнения: 1093
Местоположение: В кочината
Мнение 
На мен лично темата ми харесва , но мисля че целта и ако наистина целта и е да се извадят `кирливите ризи` на всеки , няма да се изпълни.Според мен темата е направена за привличане на внимание , но не мога да разбера целта и.Някакво самосъжаление породено от липса на внимание ли какво ..незнам.Шанса да бъркам в мислите си е голям,но резултата няма как да сбъркам,това е поредната тема в която хвалбите излизат на първо място,тъй като дори да имаш негативно мнение за някой,почти всеки би замълчал и пропуснал да пише в темата...и така пак ще има само хубави отговори , което противоречи на `целта` (която не ми е ясна) на темата,нали?Предлагам всеки който има намерение да даде отговор и той съдържа само положителни неща за дадена личност, да пропусне този път..тъй като всеки записал се иска да разбере какво е негативното в държанието му...нали така? Поправете ме ако бъркам някъде..

_________________
-А доброто е там някъде..
-Къде?
-Погледни! Не виждаш ли ?!
-Ъ,ъ , НЕ..


Чет Ное 29, 2007 16:54
Профил WWW
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение 
Съгласна съм с Чочо :) "подиква към искреност и директност" - надали... :roll:

Помисли реално, как би реагирал, ако някой ти каже: ти си такъв, такъв и такъв, еди-какво-си не ми харесва в държанието ти... Аз лично бих се подразнила от това, човек, който не ме познава лично, да ми дава критика, да оценява аджаба какво е негативното в мен и моето поведение тук в сайта/форума... Както казах, който има да отнася критики към някого, предполагам, че по един или друг начин вече го е сторил, защото именно - познаваме се отдавна и всеки малко или много си е изградил мнение за останалите. Та, това е моето мнение в 2 поста, полза от тази тема според мен няма.. Пък вече който иска да критикува - нека го прави, всеки сам избира средствата и начина за това :)


Чет Ное 29, 2007 17:36
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 24, 2007 17:57
Мнения: 9
Местоположение: sf
Мнение 
зависта интриганството ................
тук са в изобилие
всеки един от нас има хубави и лоши черти
важното е да имаш нерви да опознаеш ЧОВЕКА отсреща
тук намерих много добри познати
но успях да намеря и приятели
за някои от тях мога да кажа дори ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ
хора спрете се бъдете ПРИЯТЕЛИ
това е само една игра
а сървара е врата към големия свят на ПРИЯТЕЛСТВОТО
........................
от регистрираните тук съм общувал само с Асето и мисля че е голям сладур с огромна душа
само трябва да е малко по споко и да не се нерви
Асе успехи слънце
И АЗ СЕ ЗАПИСВАМ ДАВАЙТЕ КРИТИКИ
имам нужда да се уча


Чет Ное 29, 2007 18:39
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 15, 2007 16:19
Мнения: 264
Мнение 
Благодаря ти за мнението.Аз също мисля ,че си мн готин човек нямам никакво негативно отношение към теб :)))) РАДВАШ :P :P


Чет Ное 29, 2007 20:08
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
Преди време бях пуснала една подобна тема, но тя беше за положителни и отрицателни номинации - темата просто замря, защото трябваше да напишеш 3 ника от целия сайт със знак " - " пред името

Незнам лично аз не мога да давам оценка на хора, с които не съм контактувала и не ги познавам - тук всеки се отпуска и не е това, което е в действителност
Има хора, за които има какво да се каже , но дори и тогава не мисля, че ще ги изкритикувам пред всички.
Идеални хора няма - всеки от нас си има трески за дялкане, но рано или късно едно изкренно изказване в тази тема на някой ще доведе до сблъсак между двама или повече хора, а това не е целта на форума и още повече на този раздел.
Избора си е ваш.


Чет Ное 29, 2007 20:12
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 21:28
Мнения: 388
Мнение 
нека ви го кажа така.ако оби4ате с хвалбите-има достатъ4но други теми където да ги пи6ете!!!повтарям това е тема за критика и то градивна критика.ако не ви достига директност-просто я пропускайте!4овек винаги се стреми към съвър6енство във всеки аспект от живота си.физи4еските си недостатъци всеки мойе и сам да угади,но какво правим с ду6евните такива? признавам егоисти4но 4ове4е съм и каквото и да правя-винаги си мисля 4е аз съм правата страна,но как да разбера доколко е така когато вси4ки мъл4ат?и помислете трябва ли пак и пак и пак да повтаряме едни и съ6ти гре6ки с нови и нови хора само за6тото няма кои да ти посо4и с пръст-ТУК сгре6и?
както и да е.моля модератора да изтрие тази тема понеже е напулно немислимо да открия това което търсех с нея.
и накарая нека дам моя си принос по темата:
1во- за създателя на сайта- уважавам труда ти приятел но е полвин4ат,има о6те много много какво да се направи за да стане тук истинско място за забавление.
2ро към модераторите-те си знаят кои бяха,твърде малко направихте хора докато бяхте такива не бяхте подготвени за помията която се изля по вас и рано се предадохте-нека ви го кажа с една дума-лабилност.
3то към абонатите на сайта-за пове4е от година присъствие в този сайт едва 7 4овека се намериха да ми посо4ат мои недостатъци.искренно им благодаря!критиката боли,но помага да намери6 верния път,когато е навреме,на място с то4ните думи.да търпи6 с мъл4ание някои да е несправедлив с теб е знак на съгласие.знам 4е с много хора съм бил несправедлив тук,но 6том отминавате с мъл4ание-така ви се и пада!


Пет Ное 30, 2007 08:33
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 18:09
Мнения: 1093
Местоположение: В кочината
Мнение 
Знаеш ли..първите ми впечатления за теб бяха доста добри..смисъл пич някакъв,готин по свое му,до някъде оригинален..но знаеш ли къде грешиш..взимаш точно това като градивно към мненито което хората си правят за теб, пресилваш всичко пове4е от необходимото , бъркаш се дори където нямаш работа, не разбираш или не искаш да разбираш от намеци..настояваш за това което мислиш за хм` добро` повече от необходимото .. отказваш да приемеш нещата такива каквито са а се опитвваш да ги промениш..вярно за добро но..не във всички очи е така..помисли може би си прекалено нахален в някой ситуаций и не се усещаш?В крайна сметка не си лош човек..един от малкото хм 'достойни' по свой си начин хора в този сайт..това е моето мнение, съжалявам ако се убидиш за нещ въпреки че се съмнявам даже мисля че ще останеш доволен дори да смяташ че пиша глупости..

_________________
-А доброто е там някъде..
-Къде?
-Погледни! Не виждаш ли ?!
-Ъ,ъ , НЕ..


Пет Ное 30, 2007 17:07
Профил WWW
напреднал
напреднал

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 21:28
Мнения: 388
Мнение 
евала Майтап.да ,така е, макар и да не съм го осъзнавал до сега.мерси за директноста.няма място за обиди брат - точно това търсех.как инъ4е да се поуча от гре6ките си ако никой не ми ги посочи. още веднъж- благодаря!


Пет Ное 30, 2007 17:16
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="SomeOne_CraZZy"]нека ви го кажа така.ако оби4ате с хвалбите-има достатъ4но други теми където да ги пи6ете!!!повтарям това е тема за критика и то градивна критика.ако не ви достига директност-просто я пропускайте!4овек винаги се стреми към съвър6енство във всеки аспект от живота си.физи4еските си недостатъци всеки мойе и сам да угади,но какво правим с ду6евните такива? признавам егоисти4но 4ове4е съм и каквото и да правя-винаги си мисля 4е аз съм правата страна,но как да разбера доколко е така когато вси4ки мъл4ат?и помислете трябва ли пак и пак и пак да повтаряме едни и съ6ти гре6ки с нови и нови хора само за6тото няма кои да ти посо4и с пръст-ТУК сгре6и?
както и да е.моля модератора да изтрие тази тема понеже е напулно немислимо да открия това което търсех с нея.
и накарая нека дам моя си принос по темата:
1во- за създателя на сайта- уважавам труда ти приятел но е полвин4ат,има о6те много много какво да се направи за да стане тук истинско място за забавление.
2ро към модераторите-те си знаят кои бяха,твърде малко направихте хора докато бяхте такива не бяхте подготвени за помията която се изля по вас и рано се предадохте-нека ви го кажа с една дума-лабилност.
3то към абонатите на сайта-за пове4е от година присъствие в този сайт едва 7 4овека се намериха да ми посо4ат мои недостатъци.искренно им благодаря!критиката боли,но помага да намери6 верния път,когато е навреме,на място с то4ните думи.да търпи6 с мъл4ание някои да е несправедлив с теб е знак на съгласие.знам 4е с много хора съм бил несправедлив тук,но 6том отминавате с мъл4ание-така ви се и пада![/quote]

Здравейте.Ники,Ники -пак и отново реалист.Отново търси грешките и дефектите само в себе си.Няма идеални хора и точно в това се различаваме.Тук суперлативи за теб се изписаха много -и те не са лъжа.Аз също много си те обичкам и уважавам-знаеш го.Престани да се тормозиш какво мислят другите за теб.Важното е ,че който те е опознал е разбрал що за човек си.На който му отърва да комуникира с теб -на който Не -има лесно-просто не те чете.Хайде от мен да мине и аз ще кажа къде бъркаш*лично мое мнение*- Прекалено много мислиш-не е лошо -но някой път не помага кой знае колко,прекалено много се съобразяваш с този или онзи-не всеки заслужава,прекалено много се отдаваш на незначителните неща, лесно раним на чувства и тн...Ники,погледни малко по Розово на нещата.След всеки дъждовен ден изгрява слънце.Усмисни ми се и изпии една голяма чаша -Майната му и се забавлявай както на теб ти харесва-независимо къде си и с кой си.За сега желая лек и спорен ден и много късмет и ЛюбоФФФ на всички. :wink: :wink:


Съб Дек 01, 2007 12:13
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
както и да е.моля модератора да изтрие тази тема понеже е напулно немислимо да открия това което търсех с нея.
и накарая нека дам моя си принос по темата:
1во- за създателя на сайта- уважавам труда ти приятел но е полвин4ат,има о6те много много какво да се направи за да стане тук истинско място за забавление.
2ро към модераторите-те си знаят кои бяха,твърде малко направихте хора докато бяхте такива не бяхте подготвени за помията която се изля по вас и рано се предадохте-нека ви го кажа с една дума-лабилност.

Ники,знаеш,че се опитахме всички Модератори-да дадем максимум всичко от себе си,сайта да стане наистина място за забавление и развлечение, а не бойно поле.Мисля,че много малко хора го оцениха-но и на тези малкото пак сме им благодарни. :P Ние знаехме и бяхме подготвовени за трудности,за обиди и помия,но чак за толкова мисля,че никой от нас не беше подготвен.Не,не бяхме ЛАБИЛНИ -можеше и още да понесем -но погледнато реално имаше ли смисъл???На кого му пукаше, че ние не можехме да изиграем една игра като хората,за да стоим като падари и да се опитваме да въдворяваме ред*БЕЗ УСПЕХ -обаче*,На някой пукаше ли му,че аз лично отделях по няколко часа всеки ден да отговарям на всички потребители,които ми бяха писали на Лично съобщение и тн....Хайде ,че много излязох от темата...Каквото било -било -правили сме го от добри чувства и за доброто на сайта. :P :P :P :wink:


Съб Дек 01, 2007 12:25
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 85 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron