Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Право куме в очи 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 21:28
Мнения: 388
Мнение 
Знеш ли Маитапче,мойте първи впечатления за теб също бяха ..и до голяма степен си останаха добри и след като пообщувах с теб- много добри.весел човек си с огромно чувство за хумор-нещо което не всеки тук притежава.но малко директност никога няма да ти навреди приятелю-просто щото винаги има по-някой като мен не разбиращ от намеци.и друго - не допускай цинизъма в речта си.убеден съм 4е имаш достатачно изразни средства да кажеш на всеки простак каквото мислиш и без да падаш до неговото ниво и да псуваш грозно в лоби.Не вярвам а и не трябвада се обиждаш на думите ми -това е просто гледна точка-и то подчертавам МОЯТА гледна точка.дали е права или не ще прецениш сам.


Нед Дек 02, 2007 13:18
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 21:28
Мнения: 388
Мнение 
А относно темата ми-да ,направена бе за привличане на вниманието.Към мен?Хех,при целия ми егоцентризъм и самолюбие-пак съм твърде малък спрямо проблема ,който исках да засегна.А той е директноста.Малко по малко да се приучваме да си казваме нещата в лицето без намеци,без условности,без заобикалки, и не само добрите-защото сайта се обърна на сладниква ' сапунка',некъф долнопробен латино сериал.всички доволни,всички щастливи ,а дали е така?И аз и всички знаем че виртулноста е отражение на реалноста и тук си има и завист и злоба и интриги и простотия.Ако тук си премълчаваме-където е по лесно да си кажеш горчилката-как да отвориш уста в реалния свят?Макар че е безмислено-призовавам пак:Отворете душите си ,излеите на вън горчилката-всеки му според приноса за да се освободи повече място за добро.
Ако не успея да ви подтикна към това-да сте ми живи и здрави :) поне опитах


Нед Дек 02, 2007 13:35
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 18:09
Мнения: 1093
Местоположение: В кочината
Мнение 
Няма от какво да се обидя..благодаря ти че изказа мнение ;)

_________________
-А доброто е там някъде..
-Къде?
-Погледни! Не виждаш ли ?!
-Ъ,ъ , НЕ..


Нед Дек 02, 2007 16:35
Профил WWW
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 12:56
Мнения: 6261
Мнение 
Замисълът на този пост е добър и аз го одобрявам.Това,което ме кара да смятам,че няма да има кой знае какъв успех е,че повечето от нас не са стигнали до етапа от развитието си,в който биха поставили картите на масата и биха споделили какво ги дразни в даден индивид.По-лесно е да разправяме разни-безобразни за хората зад гърба им.Не е уместно според мен да критикуваш същества,с които дори не си се виждал,с които дори не си имал възможността да общуваш;хора,на които не си дал никакъв шанс да покажат що за стока са - това се отнася за крайно негативните емоции,които изпитваш към някого от този сайт.Не се изказах май достатъчно ясно :oops: имам предвид,че нищо не ти дава право да мислиш,че субекта X е ........... (това е мястото за всички нелицеприятни епитети,за които бихте могли да се сетите) само защото Y ти е казал,че е така,а ти всъщност хал хабер си нямаш що за птица е въпросното лице.И така,от дума на дума,от потребител на потребител,на някой му излиза лошо име,без кой знае каква основателна причина.Това е нещо,което много ме дразни и се сблъсквам с него доста редовно,за съжаление.За мен подобна проява на държание е признак за безхарактерност,това е нещо типично за тези,които не са способни сами да си вадят изводи и да преценяват хората.Но коя съм аз,че да си позволявам лукса да критикувам хората за проявата им на слабост.Но бих помолила всички потребители да опознаят някого преди да го запратят на дъното на листата сред царящата пумия там и да го категоризират като "Човек,с който не трябва да се занимавате!"
Конкретно по темата:Ники,първо те моля да ми простиш,че вземам отнешение по въпроса за твоята особа,без да те познавам кой знае колко,но нека ти кажа нещо - има хора,за които писанията в лафчето се меко казано безмислени,но за мен не е така.Именно благодарение на тези писанки аз поопознах малко или много някои хора.Просто в отговорите,които пишем,няма начин да скрием същността си и по този начин тя става достъпна за тези,които имат желания да я усетят.Та,от това,което ти си казвал,писал и т.н,аз оставам с впечатлението,че си човек,който поставя себе си на заден план - това не ми харесва в теб.Не ми допада и това,че се раздаваш безрезервно.Ще дойде ден,в който ще се осъзнаеш,че нищичко не е останало за теб и вярвай ми,няма да ти е никак приятно.За сега това мога да изтъкна като нещо отрицателно,което притежаваш.
Аз също бих искала да бъда добавена към списъка на тези,които са в готовност да отнесат критика.Спокойнооооооо,не се блъскате :lol: ,ще можете всички да се изкажете :wink: И помнете,че аз нося на критика,но само ако е основателна :wink:

_________________
If you fall down 10 times,stand up 11


Нед Дек 02, 2007 21:21
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 21:28
Мнения: 388
Мнение 
Васе,не те познавам личнои почти не сум те засичал в игра единственото кото сън подразбрал за теб е от тук в лафчето..и въпреки това и точно затова-на база на прекрасните впечатления от теб немога да се стърпя да ти кажа това-незнам кои бе инициатор на първия конкурс но факт е 4е ТИ го оповести.И знаеш ли ?-прости ми но според мен ти трябва да поемеш основната вина за скандалите и интригите вузникнали с този конкурс-мое не ангажиращо мнение.Защо?Защото когато се прави конкурс с номинации кратко и точно се формулират показателите по които трябва да се оценява и на които трябва да отговаря всяка една такава.не го направии в следствие на това конкурса се изроди в надпревара кои от колко ника мойе да се предлойи и кои колко от своите приятели ще дигне в строи да гласуват за него.Надявам се няма го приемеш другояче освен като градивна критика -макар и позакъсняла(защото за 2я конкурс си поправила този аспект).Ниищо лично Васе-просто нека се поучим от грешките си.


Нед Дек 02, 2007 22:20
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Ное 23, 2006 21:49
Мнения: 296
Мнение 
Нека и аз дам своя принос.
1-во искам да отбележа,че тук трудно може да се даде точна преценка за някого.Имам контакти с хора от доста време в този сайт,с някои дори реални след дълго проучване на личноста,но от тук си вадя едно заключение-това което хората са тук НЕ СА В РЕАЛНОСТА.Мога да дам оценка без да я налагам разбирасе,всеки има недостатъци то е ясно,включително и аз,но доколко тя ще е субективна се пита в загадката...Тук можеш да изградиш мнение за някого,но за мен то се гради трудно особено ако не виждаш очите срещу теб-те са като светлината в тунела,като огледалото в което се оглеждаш...
По-скоро градиш мнение върху плаващи пясъци...личния контракт е повече от важен в случая,Знам го от опит.Казаното ще подкрепя с пример:

Ще започна от самото начало...когато всички бяхме задружни.Обожавах Лъвицата като човек, с нея ми беше приятно да си комуникирам да споделям,защото тя наистина ми влезе под кожата доста бързо.Мина доста време и много вода изтече,случка след случка ние се отдалечавахме и моето мнение за нея се рушеше с всеки изминал ден,докато всичко прерастна в словесна война.Знам и съм сигурна,че нито една от двете не съжалява за казаното до момента.Всяка една от нас изразяваше мнението си към другата.Та мисълта ми беше,че заблудата тук винаги е на лице,колкото и да искаме да не е така.Мога да дам пример и с това как хората тук дори не са това за което се представят-от една измислица ли да си изградя мнение?
Ето познавам задочно Майтапа,Асенцето,Торосита,ХаХа,Кекса,Тони,Сеа,Нели,Маги и Бойчо и куп още хорица които много уважавам и не бих казала лоша дума за никой от тях.Познавам и Балти с който доста време поддържах по близка връзка,докато не промених мнението си за него,както стана с Лъвица,Заре и още други.Докато не опознаеш човека истински(в реалния живот) мнението може да се мени с всеки иминал ден...Хората тук не се вглеждат във вътрешноста на човека,и това повърхностно мнение което се гради не е по вкуса ми...Не ми се иска да давам негативите за хора които не съм виждала,до които не съм се докоснала.Негативите мога да изкажа единствено за Ицко,понеже го познавам по-отблизо.Познавам и Олег,но съм имала малко време в което да го опозная повече.
Ред е на мойта повърхностна оценка:

По-скоро ще прозвучи като съвет:
Балти хубаво е хората да са гъвкави в това време,но не и фурнаджийски лопати
Лъвче за пореден път забелязвам как си мениш оценката за някой само защото не ти е угодил или не мисли като теб.Също така не спираш да се правиш на най знаеща и разбираща:[color=red]1во- за създателя на сайта- уважавам труда ти приятел но е полвин4ат,има о6те много много какво да се направи за да стане тук истинско място за забавление. [/color]И да не забравя това,че винаги се държиш като наша учителка и възпитателка като забравяш,че и ние сме големи хора макар да се отличаваме един от друг.
Аптекарчето...почна ли да описвам каква долна душа имаш,поста ми ще замирише на гадост...Дано в живота се различаваш от това което показа тук!

Стига съм писала,и без това прекалих.А колкото до теб бърборко-Нямам негативи спрямо теб,но да не забравяме плаващите пясъци хи хи хи


Пон Дек 03, 2007 13:47
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
[quote="SomeOne_CraZZy"]Васе,не те познавам личнои почти не сум те засичал в игра единственото кото сън подразбрал за теб е от тук в лафчето..и въпреки това и точно затова-на база на прекрасните впечатления от теб немога да се стърпя да ти кажа това-незнам кои бе инициатор на първия конкурс но факт е 4е ТИ го оповести.И знаеш ли ?-прости ми но според мен ти трябва да поемеш основната вина за скандалите и интригите вузникнали с този конкурс-мое не ангажиращо мнение.Защо?Защото когато се прави конкурс с номинации кратко и точно се формулират показателите по които трябва да се оценява и на които трябва да отговаря всяка една такава.не го направии в следствие на това конкурса се изроди в надпревара кои от колко ника мойе да се предлойи и кои колко от своите приятели ще дигне в строи да гласуват за него.Надявам се няма го приемеш другояче освен като градивна критика -макар и позакъсняла(защото за 2я конкурс си поправила този аспект).Ниищо лично Васе-просто нека се поучим от грешките си.[/quote]

Здравей,
да прав си донякъде, но аз не мога да определям някакви критерии по-които да се дават предложенията, защото за мене един човек може да е много известен, а в същност да се окаже, че много хора не са и чували за него и обратното. Единствената ми грешка беше, че не разделих сантасето и белота, която в бъдеще няма да повторя. По-отношение на предложенията сам видя, че хора никому неизвестни не събраха необходимите гласове, за да влязат в първата десятка. Важно е самото гласуване, а не предложенията. Факта, че го обърнаха в панаирно състезание не е по-моя вина - моята идея и цел беше една - забавление. Това, че има хора, на които живота им се гради на базата на чуждото мнение и се чудят къде и как да създават скандали и интриги също не е по-моя вина. Аз приемам критиката ти и ти благодаря, че си искрен, но има теми по-които не можеш да задаваш критерии - самото заглавие го прави. Наистина имаше хора, които са известни, но никой не ги предложи - може би ще помисля по-тази част от конкурсите и в бъдеще конкурси свързани с предлжения и гласувания за потребители ще имат една допълнителна точка.


Пон Дек 03, 2007 19:06
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
Здравей ВЯРА.Много се радвам ,че и ти взе отношение по темата.Може ли само един въпрос...:[color=red]1во- за създателя на сайта- уважавам труда ти приятел но е полвин4ат,има о6те много много какво да се направи за да стане тук истинско място за забавление. [/color]---това кой го е написал обърна ли внимание и какво общо имам аз с него ....
АЗ съм винаги една и съща -и в реалити и в интернет пространството.Никога не се влия от чуждо мнение-и не съм съгласна с теб -че уважавам само тези ,които се съгласяват с мен.Знаеш,че обичам да комуникирам с всички и винаги съм била на мнение -че всеки трябва да има теза и да си я защитава.АЗ никога не съм си позволявала лукса да обиждам -с обидите започнахте ТИ и НАНА.Опитахме да водим нормален диалог ,за да предотвратим скандалите -Не се получи ...На свои ред нямаше как да не отвърнем на обидите с обиди.Съжалявам, ако моето държание е като на *дърта даскалица*-не е от лоши чувства ...Винаги съм имала за цел да бъда разбрана и със съветети си съм целяла да бъде предотвратен скандал или интрига.
Аз не храня лоши чувства към теб -За мен всичко е минало-Знам ,че беше повлияна и от други хора -но да не го коментираме тук...Аз още вярвам, че ни си лош човек, че ние можем да комуникираме нормално -но обстоятелствата тогава наложиха такова отношение.Да заровим томахавките и да изпушим Лулата на мира... Каквото било -било и да погледнем в бъдещето-то е пред нас :P :wink:
ПС...И искам да имаш възможността да опознаеш много добре Балти, Заре,Зино и другите ....Няма да съжаляваш ...Хубаво е човек да има такива приятели като тях -повярвай ми....Те не са само приятели на маса и на чашка -те са Истински приятели и когато наистина имаш нужда от тях -Те ще се отзоват да ти помогнат -без да ги молиш за това ....Доказали са се що за хора са ...И последно само ще ти кажа ....Каквото повикало-такова се обадило .... :wink: :wink: :wink:


Последна промяна lavica на Пон Дек 03, 2007 21:02, променена общо 1 път

Пон Дек 03, 2007 20:49
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
АЗ ще кажа същото като Хопенцето - Ние двете пак мислим еднакво -затова ще си позволя лукса без нейно разрешение да я цитирам--но знам ,че тя нама да ми се разсърди ....ОБИЧАМ ТЕ МИЛО МОЕ ХОПЕНЦЕ .... :P :P :P
*Аз също бих искала да бъда добавена към списъка на тези,които са в готовност да отнесат критика.Спокойнооооооо,не се блъскате ,ще можете всички да се изкажете .И помнете,че аз нося на критика,но само ако е основателна *
Така, че който има смелостта и доблестта да напише нещо и по мои адрес ...Няма да се разсърдя. :wink: :wink:
Вие сте на ход ... :arrow:


Пон Дек 03, 2007 20:53
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Ное 23, 2006 21:49
Мнения: 296
Мнение 
Миналото-минало.Само да отбележа за да премахна чувството което се загнезди в мен след изказването ти,че съм се била повлияла...Това не е така!Имам собствено мнение и го изразявах тук във форума,имах гледна точка която не ви изнасяше-това е.А колкото до Заре и Балти и т.н. повярвай нямам нужда от такива приятели,за мен приател е Итцко-познавам го добре какъв човек е.Не е задължително на теб да ти допада нали?Радвам се че сте изградили нещо истинско и го пазете,а аз ще браня моите приятелства.Различни хора-различни интереси.

П.П. Лулата гори винаги стига някой да не я залее с вода...


Вто Дек 04, 2007 10:14
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="Gledkam_Losho"]Миналото-минало.Само да отбележа за да премахна чувството което се загнезди в мен след изказването ти,че съм се била повлияла...Това не е така!Имам собствено мнение и го изразявах тук във форума,имах гледна точка която не ви изнасяше-това е.А колкото до Заре и Балти и т.н. повярвай нямам нужда от такива приятели,за мен приател е Итцко-познавам го добре какъв човек е.Не е задължително на теб да ти допада нали?Радвам се че сте изградили нещо истинско и го пазете,а аз ще браня моите приятелства.Различни хора-различни интереси.

:!: :!: :!: П.П. Лулата гори винаги стига някой да не я залее с вода...[/quote]

ЩЕ СЕ РАДВАМ ТОЗИ НЯКОЙ ДА НЕ Е ЕДНА ОТ НАС ДВЕТЕ ....Иначе да заливат колкото си искат ...Правилно ...аз моето мнение не ти го налагам - ноо ти го казвам само като съвет ....Хайде лека вечер и не искам да споря тук и сега -за минали неща :P :wink:


Вто Дек 04, 2007 21:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 06:57
Мнения: 14
Мнение 
[img]http://lafim.com/modules/gifGallery/images/smiles/thumbs/218.gif[/img]


Сря Дек 05, 2007 11:55
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
[quote="Gglushkov"][quote="VAS"]И отново аз, но едно твое изказване за мене провокира този ми въпрос - доста ме озадачи и затова ето и въпроса ми:

Какво искаш да кажеш с изказването си - " VAS - човек на настроенията " ?[/quote]

Чел съм не малко от теб, но не винаги се иска и да е много за да си извадиш някакво, дори в последствие да се

окаже грешно впечатление. А относно теб, а ми мисля, че понякога трудно съумяваш да бъдеш и модератор и човек в

сайта.

Т.е длъжността ти ти дава криле, потъпквайки по този начин човешкото - не говоря за Вяра и Нана, тази война си е

ваша и ще си остане такава, говоря, че когато човек те попита нещо, дори да е питано вече 101 пъти същото, ти си

някак си тросната. Аз лично реших да не задълбавам нещата и да не започвам с пледоарии, че разбираш ли , сайта е

продукт, чиято цена се заплаща от т,н потребители (аз и всички други) и т,н и т,н. Че качеството е под всякаква

критика и т,н и т.н и отговора, който щях да получа е - не те караме да плащаш - вече го четох в други постове.

В следващия момент в игрите в лафчето си различна - показваш се като сдържана и усмихната и т,н ... някак си

за мен това е изкуствено . Завършвам с повторение на думите си - мнение, което е само мое и не изключвам въз-

можността дори да е грешно, но като първоначални впечатление аз така те възприех. Това е[/quote]

Аз искам да ти отговоря, защото много бързо ме определяш без да ме познаваш. Може би ти е повлиял и факта, че не се разбирам с хора, които на тебе са ти приятели. Това, че под ника ми пише Модератор не значи, че винаги съм била такава и изказаните от мене мнения са били продиктувани от този ми пост.
Истината винаги боли и няма значение дали съм Модератор или не това са мои мнения и никакъв пост не може да ми дава крила - това е изказване на човек, който не ме познава. Всички уважаващи себе си сайтове държат потребителите им да спазват някакви норми на поведение, защо тука трябва да е по-различно? Как може един човек да седне да порови малко и да намери темата, която го интересува, а друг без въобще да си направи труда да пусне нова и да сипе обиди, като дори и за миг не допуска мисълта, че проблема може да е при него. И също така мога да ти отворя множество теми в които през пост давам един и същи отговор, а въпроса е задаван не 101, а 1001 пъти и въпреки това отговарям. Бих искала да видя ти как би отговорил на пост започващ с реплика от рода на " ей тъпи и прости идиоти защо...... "
По-отношение на предлаганите забавления тук и заплащането им по-техническите въпроси аз не бих могла да ти дам отговор, но досега не е имало случай да се зададе конкретен проблем и да не е опитано да се намери решение за него -изключвам случаите в които ситуацията не е била изяснена.
Държанието ми не е двулично и изкуствено - мисля, че самия раздел в който пишеш налага различно държание. Не ми се вижда сериозно някой да ти задава въпрос или да ти съобщава за проблем, а ти да му се смееш и да се майтапиш с него - на тебе как ти звучи ??? В живота също не мисля, че се спазва едно и също поведение на всякъде и пред всички - в работата, на бизнес среща, със семейството, с приятелите, с познатите, с непознатите - ти винаги ли си еднакъв??? В лафчето съм друга не защото съм изкуствена, а защото тук чувствам хората близки и ми е приятно сред тях.


Сря Яну 16, 2008 19:02
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 12:56
Мнения: 670
Мнение 
[quote="VAS"]

Аз искам да ти отговоря, защото много бързо ме определяш без да ме познаваш. Може би ти е повлиял и факта, че не се разбирам с хора, които на тебе са ти приятели. Това, че под ника ми пише Модератор не значи, че винаги съм била такава и изказаните от мене мнения са били продиктувани от този ми пост.
Истината винаги боли и няма значение дали съм Модератор или не това са мои мнения и никакъв пост не може да ми дава крила - това е изказване на човек, който не ме познава. Всички уважаващи себе си сайтове държат потребителите им да спазват някакви норми на поведение, защо тука трябва да е по-различно? Как може един човек да седне да порови малко и да намери темата, която го интересува, а друг без въобще да си направи труда да пусне нова и да сипе обиди, като дори и за миг не допуска мисълта, че проблема може да е при него. И също така мога да ти отворя множество теми в които през пост давам един и същи отговор, а въпроса е задаван не 101, а 1001 пъти и въпреки това отговарям. Бих искала да видя ти как би отговорил на пост започващ с реплика от рода на " ей тъпи и прости идиоти защо...... "
По-отношение на предлаганите забавления тук и заплащането им по-техническите въпроси аз не бих могла да ти дам отговор, но досега не е имало случай да се зададе конкретен проблем и да не е опитано да се намери решение за него -изключвам случаите в които ситуацията не е била изяснена.
Държанието ми не е двулично и изкуствено - мисля, че самия раздел в който пишеш налага различно държание. Не ми се вижда сериозно някой да ти задава въпрос или да ти съобщава за проблем, а ти да му се смееш и да се майтапиш с него - на тебе как ти звучи ??? В живота също не мисля, че се спазва едно и също поведение на всякъде и пред всички - в работата, на бизнес среща, със семейството, с приятелите, с познатите, с непознатите - ти винаги ли си еднакъв??? В лафчето съм друга не защото съм изкуствена, а защото тук чувствам хората близки и ми е приятно сред тях.[/quote]


Аз не те определям, аз изказах оценка на това, което прочетох някъде си, дори забравих къде ... видях как хора питат за неща свързани със сайта и дори да си права (т.е права си за реакцията, че има други сходни теми) се отнесе грозно ... мое мнение! Аз казах, че приятелите ми и ти ... имате ваша война, аз няма да си слагам дупето там, вярвай ми ..... аз казах, че мнението ми е изцяло и единствено мое и не изключвам да е грешно, ако е така, то времето ще покаже и ако един ден се видим на живо, аз вярвай ми ще имам сили да те погледна и да помоля за прошка. Лесно е да виниш, трудно е да искаш прошка и да даваш. Аз не се страхувам да я потърся, ако сметна, че е наложително и не съм бил прав .... това е .... темата за мен е табу ....

_________________
Чистата съвест обикновено е плод на слаба памет!!!


Сря Яну 16, 2008 19:32
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 60 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron