Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Да полафиме и подискутираме 
Автор Съобщение
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Да полафиме и подискутираме
Предлагам в тази тема да пишеме за проблеми и въпроси, които ни вълнуват.
Например етиката на пешеходеца, има ли въобще такава и защо има хора, които си мислят, че са недосегаеми?
Шофьорите на камиони и рейсове - що за животни са това? Какво ги кара да се водят от лозунга аз съм голям ти се пази? Заслужават ли си шамарите?
Такситата и маршрутките - идвам пази се, аз проблем немам два дни ще бачкам и ще оправя колата ти му мисли.
Да споменеме и редовите автомобили - купил си книжката, купили му колата. Шари из двете платна - дядо си намества очилата.

Кажете какво мислите по-тази тема - тя е доста обширна и всеобхватна.
Всеки може да предложи тема, която го интересува.


Чет Мар 06, 2008 21:31
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
здр ВАС .

тъй като по цел ден съм на волана разбирам те мн добре.
да започнем (без да се обиди някои с жените "шофьори")


Чет Мар 06, 2008 21:34
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
о да прав си, нищо че сме от един пол, доста често познавам , когато зад волана седи жена
но не съм съгласна, че само жените са калпави шофьори - боже и какви мъже има, направо не е истина
на нас поне ни е простено :e173:


Чет Мар 06, 2008 21:41
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
нзм на каво съм се нагледал не е истина :)
един път даже на една и паркирах ситроенчето на място от което излезе джип :wink:


Чет Мар 06, 2008 21:42
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение 
хихихиих на мене също ми се е случвало да паркирам чужди коли, а аз колкото и нескромно да звучи съм вкарвала колата на място където имаше и отпред и отзад по 1 педя разстояние
даже съм имала случаи в които се возя, мъж кара, пристигаме и мястото е малко, той слиза и аз се качвам да паркирам колата :laugh:
мога да ти дам и два пресни случая с "коректни" и "великолепни" мъже зад волана
по първия - изпреварвам камион и му свиркам, ако евентуално не ме е забелязал
реакцията му - дава газ и почва да ме избутва от пътя, притиска ме към канавката и ме вкарва в дупки
питам какво щеше да стане, ако шофьора се паникьоса и изгуби контрол над колата, ще има ли смисъл от извиненията и разкаянието на тоя дебил?
по втория - готина кола лази по-пътя, движи се дразнещо бавно, естествено тръгвам да я изпреварвам, давам мигач и хоп аха да го мина "пича" дава газ и си караме изравнени, в насрещното идва кола, преценявам, че няма да успея намалявам и се прибирам зад него, хоп и пича намалява и пак почва да лази, викам си тоя нещо се базика с мене, но изчаквам удобен момент и тръгвам отново да го изпреварвам, е да ама не, той пак дава газ и пак се изравняваме, този път аз вече избеснявам натискам педала на газта и скачам на клаксона, изравнявам се с него и гледам един чичко с цайси ме гледа учудено и ми повдига рамене - " пича " въобще не е разбрал какво става и за какво иде реч
:lol:


Чет Мар 06, 2008 22:04
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
виждал сум как се кара , говори по тел и гримира :wink:


Чет Мар 06, 2008 22:35
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
от сутринта до сега видех 3 катастрофи коя от коя по фрапантни, като в 3те имаше участие на жена


Пет Мар 07, 2008 13:05
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 17:07
Мнения: 2668
Мнение 
Аз мога да ви разкажа по страшни истории с шофьорите на автобусите и на камьоните!До сега са ми правили два опита за убийство!Кошмара,който изживях и в двата случая е неописуем,но ако бях пипин шофьор със сигурност щеше да вися на някой стълб!Наглото им поведение стига до безобразие.Всеки ден имат катастрофи,но нали БАЛАКНСТРОЙ Е СИЛНА ФИРМА И МИНАВА МЕЖДУ КАПКИТЕ.Другата фирма също е голямо име и нищо особено не се прави по въпроса!Така че ако идвате към Банско и видите Агромах или Балканстрой,бъдете нащрек,че не се знае какво ще се случи!Потресена сам наистина и от жени шофьори,който се мислят за майсторки щото са завършили курса преди месец,пък ако е русо хващай лифта напрао!Роди ме мамо тъпа аз сама ще се изруся!Нищо,че съм руса и аз,обичам да иронизирам Блондитата!


Пет Мар 07, 2008 14:39
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
ти си исключение при блондинките :wink:

карам си аз а от дясно излиза мацка с пресен маникюр и върти волана с длани и широко разперени пръсти да не и се развали маникюра :lol:


Последна промяна heavy на Вто Мар 11, 2008 15:30, променена общо 1 път

Пет Мар 07, 2008 15:46
Профил
болен мозък
болен мозък
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 12:45
Мнения: 2775
Мнение 
чудех се да се смея ли или направо да отбиа ?


Пет Мар 07, 2008 15:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 69 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron