Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
ЛЮБОВ И ЛИЦЕМЕРИЕ 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пет Мар 23, 2007 13:36
Мнения: 15
Мнение ЛЮБОВ И ЛИЦЕМЕРИЕ
Не исках да споделям болката в душата си с всички в този сайт а само с приятелите мои не ги виня,че направиха го достояние за всеки явно много ги е заболяло а обичта им към мен , е толкова голяма и е трябвало да го споделят с някой.Обичам ги както съм благодарна на всеки който подкрепи ме ,но реших да напусна и да не влизам повече тук и сбогом с всички в лоби си взех.Не можах всеки да изредя , но исках да знаят всички какво значи този сайт за мен.
Да имаше такива,които през сълзи ме молеха да остана поне още мъничко с тях ,но имаше и такива ,които питаха ме:

Хей какво правиш още тук нали щеше да напускаш ако ще го парвиш айде поне място за друг освободи или и ти незнаеш какво искаш.

Да не всеки знаеше защо го правя затова опътих ги в форума да прочетат нямах сили на всеки да обеснявам .
Да сбогувах се на обед и реших още малко да поостана до следващия ден не влизах да играя а просто гледах за последно.Незнам с какво толкова бях наранила човека изрекал тези думи а беше в личния ми чат.Най-много ме заболя от подигравателния тон и смях с които бяха изрекани думите.Неочаквам състрадание и съпричасност от всеки стига ,че приятелите ми са до мен в този труден миг за мен.И ако снещо някога и някого съм наранила нека ми прости.А сега освобождавам мястото за някой друг . Нека доброта и обич съществува към всеки един отвас.


Пон Фев 11, 2008 23:15
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение Re: ЛЮБОВ И ЛИЦЕМЕРИЕ
[quote="fleck_of_sunlight"]Не исках да споделям болката в душата си с всички в този сайт а само с приятелите мои не ги виня,че направиха го достояние за всеки явно много ги е заболяло а обичта им към мен , е толкова голяма и е трябвало да го споделят с някой.Обичам ги както съм благодарна на всеки който подкрепи ме ,но реших да напусна и да не влизам повече тук и сбогом с всички в лоби си взех.Не можах всеки да изредя , но исках да знаят всички какво значи този сайт за мен.
Да имаше такива,които през сълзи ме молеха да остана поне още мъничко с тях ,но имаше и такива ,които питаха ме:

Хей какво правиш още тук нали щеше да напускаш ако ще го парвиш айде поне място за друг освободи или и ти незнаеш какво искаш.

Да не всеки знаеше защо го правя затова опътих ги в форума да прочетат нямах сили на всеки да обеснявам .
Да сбогувах се на обед и реших още малко да поостана до следващия ден не влизах да играя а просто гледах за последно.Незнам с какво толкова бях наранила човека изрекал тези думи а беше в личния ми чат.Най-много ме заболя от подигравателния тон и смях с които бяха изрекани думите.Неочаквам състрадание и съпричасност от всеки стига ,че приятелите ми са до мен в този труден миг за мен.И ако снещо някога и някого съм наранила нека ми прости.А сега освобождавам мястото за някой друг . Нека доброта и обич съществува към всеки един отвас.[/quote]


Здравей.Незнам дали се познаваме или не.Не искам да проверявам за другите ти никове,но само една ще ти кажа -Не прави густо и евала на Леваците.Ако искаш да се махнеш -го направи за ра ди себе си-а не защото някой ти е казал -написал тези думи ...Простаци,завистници и злобари ще има винаги -света ще свърши -но те няма ...АЗ също съм имала такива моменти,в който съм искала да си изтрия ника -но винаги се намирали приятели,които да ме разубедят и за ра ди които си заслужава да остана.Не ,че ги нямам в скайп листата си ,но друго е да си поцъкаме и разпуснем в сайта.Ти си знаеш най-добре защо ,за ра ди кого и как напускаш сайта...НО ако ми прочетеш съобщението помисли отново...ДАЛИ Си заслужава,какво губиш и какво печелиш с изтриването на ника си....Желая ти всичко най...Късмет и тн...Но ако решиш някой ден да се завърнеш ОТНОВО при нас*Хората,които сме тук да се забавляваме* ...просто ми пиши -аз ще ти помогна да си върнеш ника...


Сря Фев 13, 2008 00:26
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 13:27
Мнения: 116
Мнение 
знаеш ли колко много хора са трили никовете си
знаеш ли колко много пъти и аз самия съм тръгвал да го правя
дори и невлизах няколко дена
няма човек който да се е забърквал колкото мен в каши :)
но този ..... сайт е едно голямо семейство
тук имаме и приятели, и хора които не ни обичат
но това си е нашия сайт
това е нашия ПРОЗОРЕЦ към света
тук има невероятни хора, които си заслужава да опазнаеш
и да наречеш свои ПРИЯТЕЛИ
така че гушни се на нечие рамо поплячи си и ....
желая ти много успехи


Сря Фев 13, 2008 01:13
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
Само ще и кажа изобщо да не и пука за нечии думи ,защото светът е изпълнен със злоба и ако започнем да се впрягаме за всичко изречено лошо ни се пише.Пълно е с простаци, комплексари,интриганти,лицемери,злобари можеби пропускам още някое качество ,но това стига мисля.Дори аз самият щях да трия ник и то не веднъж ,но благодарение на приятелите ми тук не го направих, не че повечето ги нямам в скайп,но това мисля не е начина и още повече заради някой си да изгубя голяма част от приятели,но пък като се знам и аз как се вързвам... ,а ти давам съвети да не ти пука,но поне опитай знам ,че е кофти като знам ,че дори този човек ти е в личния списък за чат,но очаквай винаги удари от всяка страна дори и от неочаквана... Просто бъди готова за всичко... Тъкъв е живота-борба,здрав разум ,здрави нерви и характер.. И мисля че трябва да се замислиш наистина за това което пишем,защото мисля ,че има голяма истина в това... Желая ти всичко най най и мн късмет...


Сря Фев 13, 2008 01:44
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 14:52
Мнения: 1935
Мнение 
Абе хора чесно да ви кажа тя не си тръгва заради думите никой от вас не разбра или не се вгледа по точно в дова което написа или в това което написа Дърдорко в Лирика.А до колкото за това прави сте че тук имаме и приятели и врагове и точно тези приятели били близки или нечак толкова близки няма да я пуснат


Сря Фев 13, 2008 17:18
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
Аз знам за кво ще напуска ,но се появи причината с човекък зирекъл онези думи ;) ,но както и да е кво значение има...


Чет Фев 14, 2008 00:05
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron