Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Кой ще спечели Шампионската лига? 

Кой ще спечели Шампионската лига?
Анкетата свършва на Вто Май 20, 2008 21:06
Челси 35%  35%  [ 6 ]
Манчестър Юнайтед 65%  65%  [ 11 ]
Общо гласове : 17

Кой ще спечели Шампионската лига? 
Автор Съобщение
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 13:40
Мнения: 37
Мнение Кой ще спечели Шампионската лига?
Повечето тука сте жени, ама то в наши дни жените гледат футбол повече и от нас. Та нека видим обществените настроения у www.fortegames.com преди най-важното събитие в клубния футбол за годината. 8)

_________________
Sunlight thinks that it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels, DARKNESS is always there first and waiting for it...


Пет Май 09, 2008 21:06
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
Мразя и двата отбора ,но повече от всичко мразя Ман. Юнайтед.. ,но наистина имат мн големи шансове да спечелят,но се надявам Челси да бие.. Мисля ,че ще е равностоен мач изпълнен с напрежение и надиграване тактически... Пък и Челси са един от малкото отбори ,които могат да надвият Манчестър..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Пет Май 09, 2008 21:09
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 25, 2007 16:11
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Мнение 
Хахахаха вие луди ли сте нито единия нито другия отбор могат да играят красиФ футбол. :P:P:P

Роки и аз съм като теб мразя Ман Юнайтед

_________________
Душата на човек е като стъкло,ако се счупи,не се надявай да я залепиш!


Пет Май 09, 2008 21:30
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
Аз не съм казал ,че играят красив футбол ,но играят футбол с който печелят мачове.. Аз съм за АРСЕНАЛ те играят красив футбол може би най-атрактивен и най-красив футбол играят ,но не е печеливш когато се налага..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Пет Май 09, 2008 22:03
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 25, 2007 16:11
Мнения: 1121
Местоположение: Габрово
Мнение 
Роки пак сме на едно мнение :):):)

_________________
Душата на човек е като стъкло,ако се счупи,не се надявай да я залепиш!


Пет Май 09, 2008 22:04
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 18:09
Мнения: 357
Мнение 
Юнайтед естествено
Чукотка нямат шанс


Съб Май 10, 2008 01:04
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2007 16:38
Мнения: 69
Мнение 
Разпределение-Челси взима ШЛ,Манчестър се окичват със златните медали в първенството.Така виждам аз предстоящия завършек на сезона.


Съб Май 10, 2008 08:58
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
Пък знаеш ли може никой от тея два отбора да не вземе първенството.. не че е голям шанса ,но има шанс и Арсенал да вземат след грешка на двата отбора.. ;) , но да най-логично е така да се случи единия в ШЛ другия в Премиер шип..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Съб Май 10, 2008 12:16
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2007 16:38
Мнения: 69
Мнение 
[quote="rokera_henry"]Пък знаеш ли може никой от тея два отбора да не вземе първенството.. не че е голям шанса ,но има шанс и Арсенал да вземат след грешка на двата отбора.. ;) , но да най-логично е така да се случи единия в ШЛ другия в Премиер шип..[/quote]
Арсенал,колкото и да ти се иска,вече нямат шанс и теоретично да спечелят който и да е от 2-та трофеи. :wink: 8)


Съб Май 10, 2008 13:35
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:16
Мнения: 5459
Местоположение: Бургас
Мнение 
Твърдо заставам зад Манчестър Юнайтед!!! В никакъв случай не бих казала, че не играят красив футбол.. напротив това е един от водещите в офанзива отбори. Също така имат отбелязани най-много голове в първенството на Англия, също са допуснали най-малко голове във вратата си... За мен това е отбор номер едно! За тях съм и в ШЛ и в първенството на Англия... с двете ръце!!!
[color=red][b]GLORY, GLORY, MAN UNITED!!!!!!!![/b][/color]
[img]http://i47.vbox7.com/a/rawdawg_77de2ae4_2.jpg[/img]


Съб Май 10, 2008 16:36
Профил WWW
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение 
Рокерче пак се изказваш непотготвен май. Юнайтед не играели футбол,Арсенал били по-незнамквиси...алооу,я виж статистиката между двата отбора последните 20 години и тогава пиши. :lol: Прочетох някъде за някакво рапределение,титла-лига...и тва са щуротии.При Юнайтед няма и никога не е имало договорки. Ще вземем и титлата и лигата :D

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Съб Май 10, 2008 16:57
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение 
Ман Ю. много ясно ;) Блестяща защита и добре организирана атака. Напред, дяволиииииии!


Съб Май 10, 2008 17:50
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение 
[quote="Hopeless_"]Рокерче пак се изказваш непотготвен май. Юнайтед не играели футбол,Арсенал били по-незнамквиси...алооу,я виж статистиката между двата отбора последните 20 години и тогава пиши. :lol: Прочетох някъде за някакво рапределение,титла-лига...и тва са щуротии.При Юнайтед няма и никога не е имало договорки. Ще вземем и титлата и лигата :D[/quote]


ХАхахахаХХАха айде не ми говори глупости нека ви дадат някоя дузпа пак ,че иначе нестава,пък и незнам къде съм се изказвал неподготвен ,че и пак да го правя.. нормално да са 1ви в Англия едва срещу Челси на 36тия мач от сезона дават дузпа срещу Манчестър Юнайтед ,а преди това нито една дузпа срещу тях ,а за тях им изгубих бройката вече дузпаджийски отбор, а и разбира се ,че има нагласени мачове там просто го правят по-добре от нашите тук... ;)

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Последна промяна rokera_henry на Съб Май 10, 2008 19:01, променена общо 1 път

Съб Май 10, 2008 18:30
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 18:09
Мнения: 1093
Местоположение: В кочината
Мнение 
Квото беше беше , случайност е че манчестър е на финал , не си правете илюзии за титла или нещо подобно..

_________________
-А доброто е там някъде..
-Къде?
-Погледни! Не виждаш ли ?!
-Ъ,ъ , НЕ..


Съб Май 10, 2008 18:37
Профил WWW
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 28, 2007 01:43
Мнения: 51
Мнение 
[b][i][color=orange]Манчестър рулират над всички![/color][/i][/b]


Съб Май 10, 2008 23:11
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 79 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 97 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron