Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
До Hopeless_ 
Автор Съобщение
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: До Hopeless_
[quote="Yacabona"][яуоте="попцорн111"]Ще се радвам, ако имах телефона на Глобалния Модератор.
Но за мое най-голямо съжаление го нямам.
Ако беше прочел всичко за форума, кое как става, можеше да прочетеш и как се пращат доклади за провокация или обида в нечий пост. Аз съм го прочел, ти явно не си. Ами вместо да се заяждаш с мен го направи. Никога не е късно човек да се научи на нещо ново. Лошото е когато не иска.

Приятна вечер.[/яуоте]
Не се заяждам с вас!Вярно но е не сум го 4ел,Но сугласете се с мен след като препро4етете което сум писал 4е аз никуде не засягам това кои куде как защо е докладвал обиждал или провокирал някои си,така смятам забележката ви за неуместна[/quote]

А вие, Hopeless_ ли сте?

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Съб Мар 19, 2011 00:38
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение Re: До Hopeless_
Хах,ква е тая тема ,кой и защо я е адресирал до моя ник? :shock: :D :D

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Съб Апр 02, 2011 01:19
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 393
Мнение Re: До Hopeless_
AveNew1, AveNew2 (или както там е следващия Ви ник),
Освен Условията за ползване на сайта, не личи да сте прочели и правилата на форума.
Ако/когато очаквате да Ви бъде отговорено от модератор на зададен във форума въпрос, следва да го зададете, спазвайки форумните правила. На потребител може да бъде помогнато, когато той действително желае това, а не когато се стреми да провокира модераторите с една или друга цел.
Така че, ако все още имате някакви (логични) въпроси, може да пишете в подходяща тема, в подходящ раздел на форума, и едва тогава да очаквате помощ. Аз в тази тема нямам намерение да пиша занапред.

Hopeless_,
Никога не съм казвал, че потребителите на Fortegames нямат права - тъкмо обратното. Единствено исках да подчертая, че потребителите масова наблягат на своите права, пропускайки задълженията си - а именно - да спазват Условията за ползване на сайта, както изрично са се съгласили при регистрацията си.


Съб Апр 02, 2011 09:32
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение Re: До Hopeless_
Moderator5,
Никога не съм си и помислял че потребителите нямаме права - тъкмо обратното.Със своя пост единствено исках да подчертая,че модераторите сте тук за да помагате на потребителите и да решавате техните проблеми,а не да създавате такива.Приемете го като градивна критика,нищо лично,повярвайте ми,знам какво Ви е и на вас.Успех.

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Съб Апр 23, 2011 01:41
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 97 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron