Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Кой е по-по-най 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
[quote="sexy_kralica"]ами тя ги чете но чете и твойте глупости по лобито и ти се смее ,незнам твоята майка къде е да ти обясни някои неща ,и защо си тръгнала снимки да качваш в друг форум ,сега си давам отчет ,че явно си била ти тази която е плюла за мен и лунна нощ с качените снимки просто няма кой друг да измисли подобна глупост ,всичко води към теб и спри да ми се обясняваш повече ,нито ме интересуваш каква си нито на 22 г ли си по важното е че дръскаш и играеш белот на скайп ,мисля че обясних как[/quote]
Мога да правя каквото искам и мисля че не ти дължа обяснение ;)
И като ги чете какво ти казва "Браво, Мамо !!!" ? Предполагам, че така казва :) "Крушата не пада по далеч от дървото"...


Пон Май 23, 2011 19:04
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 02:00
Мнения: 25
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
пред кого да парадирам бе пред тебе ли ти си най -великата -поклон - що не идеш да се снимаш колко ти е богат речника, объркала си си професията , явно не ти е тук мястото да правописни грешки правя неука съм ,вземи и ти качи една моя снимка пак в форума и си изтрий после ника ,така ще блеснеш


Пон Май 23, 2011 19:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Яну 03, 2011 02:00
Мнения: 25
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
БОЖЕЕЕ :e100: :e100: :e100:


Последна промяна bqla_ptichka на Пон Май 23, 2011 19:36, променена общо 1 път

Пон Май 23, 2011 19:06
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
Извинявам се,но може ли по-бавно да поствате.....че не сварвам да ви чета :shock:


Пон Май 23, 2011 19:06
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
Благодаря!!!! Изчетох всичко....може да продължите :wink:


Пон Май 23, 2011 19:11
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
Хора, това продължава прекалено дълго.. Превърнало се е в някаква трагикомедия, разиграна от 2ма-3ма души с по 4-5 ник-а, които пишат тук. Не знам кой е крив, и кой прав, може би и двете страни имат някаква вина, не искам и да взимам отношение, но вземете се събудете. Не се ли усещате, че с тези интриги и с тези глупости, които пишете из форума излагате себе си. Едната на другата и обратно, и в крайна сметка кой остава опетнен? Правите сеир на хората от прекалено много време, а уж сте големи хора, а не се усещате.. След като не се харесвате или се мразите, просто спирате да се месите в нещата една на друга и всичко приключва. Такива долни и ужасни неща изчетох, че даже се чудя кой ги пише тези неща.. Не че ме учудва нещо в този сайт, при положение, че съм бил свидетел на какво ли не, но просто престанете, всичко продължи прекалено дълго... Доста се чудех дали да пиша, надявам се не съм бил прекалено рязък, не че ще има особен ефект де, но се опитайте да разберете, това което исках да кажа и се надявам, че ще проумеете, че единствените губещи от всичко сте вие...

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Последна промяна rokera_henry на Пон Май 23, 2011 19:26, променена общо 1 път

Пон Май 23, 2011 19:22
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
Недей бе Мите....тъкмо ми стана интересно.... :D


Пон Май 23, 2011 19:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Ное 30, 2010 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
Да се включа с два съвета ако може: Във всяка интрига има два типа участващи. "интригантите" и "потърпевшите"
Да кажа първо на интригантите: Пишете си на лични съобщения жалки подобия на хора, така поне няма да ви четем помиите (щото никой няма право да публикува личните ви съобщения в публичното пространство. Подсъдимо е.) ама то у вас освен интриги друго няма, камо ли акъл.
Нека кажа и на другите (потърпевшите) вие сте толкова потърпевши колкото аз съм Брат Пит. Ама щом така ви харесва така да бъде. Ето ви съвета и към Вас: Вземете и отделете времето и енергията си за да отидете на психоаналитик ( и те са хора и те трябва да ядът) хем ще ви олекне, хем ще се почувствате по нормални (макар и за кратко). А иначе е най-добре изобщо да спрете да се оплаквате и да ревете по форума, този бил на скайп онзи бил на скайп. Този ви обидил онзи ви обидил. Ми самия факт, че общувате с тези хора ви прави като тях. Някой ме напсувал и аз видиш ли си правя една темичка и почвам да рева...Ебаси. Хора това е сайт за игри. Тук играят и вашите деца ( Модераторите хайде вземете си вършете работата за да не си свърши друг неговата. Нито слагате червена точка, нито имате ограничение за години, нито спазвате собствените си правила. ) Аз ли не съм добре или вие сте всичките сте за психодиспансер???

С Поздрави: Лео от психодиспансера 4 километър
П.П. Елате при мен хора има място и за вас.


Пон Май 23, 2011 20:01
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Кой е по-по-най
[quote="leo23"]Да се включа с два съвета ако може: Във всяка интрига има два типа участващи. "интригантите" и "потърпевшите"
Да кажа първо на интригантите: Пишете си на лични съобщения жалки подобия на хора, така поне няма да ви четем помиите (щото никой няма право да публикува личните ви съобщения в публичното пространство. Подсъдимо е.) ама то у вас освен интриги друго няма, камо ли акъл.
Нека кажа и на другите (потърпевшите) вие сте толкова потърпевши колкото аз съм Брат Пит. [/quote]

Първо, ти наистина си Брат Пит... поне за мен де. И второ, как можа да изпраскаш такова мнение бе мило? Мамка му, аз само няколко теми по-горе се похвалих с теб и дадох за пример как може да се намери изход от фортестрастите, а ти след половин час влизаш и вместо да ме подкрепиш, почваш яко да нареждаш всичко живо. Мамка му слънце, дожаля ми за жената :(
Баси, не стига че е наранена и изоставена ами и цялото форте се нахвърля върху нея... що била писала незнам си кво... Ама знаеш ли кво ще ти кажа Лео23 ако имаш неблагоразумието да ми изневериш. повярвай ми драмата на бяла птичка ще ти се стори като детска песен... не само целия форум ще орева... не само цялото форте, ами и главата ти ще откъсна [size=50](няма да уточнявам коя)[/size]
Така че умната. А на спамещите и пишещите Успех :)

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Пон Май 23, 2011 20:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Ное 30, 2010 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
[quote="Hot_chocolate"]
Първо, ти наистина си Брат Пит... поне за мен де. И второ, как можа да изпраскаш такова мнение бе мило? Мамка му, аз само няколко теми по-горе се похвалих с теб и дадох за пример как може да се намери изход от фортестрастите, а ти след половин час влизаш и вместо да ме подкрепиш, почваш яко да нареждаш всичко живо. Мамка му слънце, дожаля ми за жената :(
Баси, не стига че е наранена и изоставена ами и цялото форте се нахвърля върху нея... що била писала незнам си кво... Ама знаеш ли кво ще ти кажа Лео23 ако имаш неблагоразумието да ми изневериш. повярвай ми драмата на бяла птичка ще ти се стори като детска песен... не само целия форум ще орева... не само цялото форте, ами и главата ти ще откъсна [size=50](няма да уточнявам коя)[/size]
Така че умната. А на спамещите и пишещите Успех :)[/quote]

Мило мое с теб се обичаме много, но ако напишеш и един ред оплакване по мой адрес лично ще се погрижа да те вържа с вериги за моето легло и... Или пък да те вържа с панделка!!! Абе не знам ама определено ще те вържа.


Пон Май 23, 2011 20:34
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
:D Нов сериал ли почна? :wink:


Пон Май 23, 2011 20:59
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
[quote="VAS"]Начетох се на три страници простотии. Чудя се дали да ги изтрия или да ги оставя. Писна ми от тези лични драми, писна ми от глупавите ви войни. Има ли смисъл да пиша какво ще следва от тук нататък?[/quote]


Недей три моля,не бях се забавлявал така от години :D


Пон Май 23, 2011 21:02
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
Tука май някой се оплаква от сериалите.
Що ли баш такива сериали предизвикват дотолкова нездрав интерес че са в пъти по-посещавани от всяка друга възвишена и нефилмирана тема.
В крайна сметка целта на всеки форум не е ли точно такава, да се дава възможност на хората да си напишат мнението, па било то и свързано с драма или латиноамерикански сериал.
Лично аз съм фенка на сериалите, но бих разбрала всеки който си няма собствен сериал и е принуден да гледа (чете) чуждите. Нормално е да му е неприятно от това.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Пон Май 23, 2011 21:21
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
Рядко мненията ни са съвпадали :wink: Но съм длъжен да заява,че напълно съм съгласен с теб.Нека продължават сериалите и забавата във форума.


Пон Май 23, 2011 21:30
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ
[quote="VAS"]НЕКОРЕКТНИ ИГРАЧИ - това е темата. Мислите ли, че е подходяща, както и раздела за латиносериали?
Форума си има и раздел Лафче, ако някой иска да си вади кирливите ризи, моля.[/quote]

И ти си права,но недей ни разваля удоволствието :wink:


Пон Май 23, 2011 21:34
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron