Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Прости ми 
Автор Съобщение
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение Re: Прости ми
Прости ми, мило мое дете, че днес те оставих самичко...


Пон Сеп 29, 2008 11:31
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 02:00
Мнения: 782
Мнение Re: Прости ми
твърде много хора съм наранявал с неволно или умишлено тук в този свят и два живота не биха стигнали да поискам от всеки поотделно прошка,пък и не мисля че заслужавам такава.просто ще помоля всички които съм наранил-не ме помнете с лошо когато ме няма вече тук.обичам ви


Пон Сеп 29, 2008 18:33
Профил
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение Re: Прости ми
Ти плачеш за един як бой! Прости ми, че мисля така!-ихиххихихи!


Вто Сеп 30, 2008 13:41
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 26, 2007 12:26
Мнения: 1202
Мнение Re: Прости ми
трудно просизнасям тази дума,и това е мн лошо...когато сгреша даже пак си знам мойто си и не се извинявам....за това и до ден днешен се опитвам да не наранявам и да казвам думата съжалявам...


Вто Сеп 30, 2008 15:49
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 16:56
Мнения: 79
Мнение Re: Прости ми
Всички знаем че всеки е прав за себеси,всеки приема по различен начин-казана дума,даден проблем,направена постъпка и т.н.Ако тези две думички "прости ми" и "извинявай" се отнасят до половинката с която споделяме една любов,една обич и един живот, невиждам трудност в тяхното изричане-щом можеш да обичаш,значи трябва да можеш и да прощаваш.Аз лично когато съм виновен признавам и се извинявам на човека който съм обидил или наранил.Да простиш значи да направиш компромис със себеси и свойте чувства,да приемеш вината на другия и да живееш с нея.Лошото е,че много малко хора прощават.....а извинението е станало като Добър ден.


Сря Окт 01, 2008 11:58
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 11:26
Мнения: 544
Мнение Re: Прости ми
Мисля, вече мога да кажа, че мога да прощавам. Вярно, доста дълъг период трябваше да измине за да се науча, но сега, се чувствам удовлетворена, особено, когато прощавам постъпки на хора, които на времето бих казала: "това никога няма да простя". Точно в този момент се чувствам наистина пречистена. Както всички знаем, всеки прави грешки, малки или големи (това естествено е по преценка на всеки индивидуално) и предполагам очаквате те да ви бъдат простени. Да вярно, научих се да прощавам, което според мен е по - голямата стъпка, но все още трудно казвам извинявай, но и това се опитвам да променя. Приемайте хората, такива каквито са, с достойнствата и недостатъците им.


Нед Ное 23, 2008 12:10
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 88 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron