Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Може ли да съществува САМО приятелство между мъж и жена 

Може ли да съществува САМО приятелство между момче/мъж и момиче/жена???
Да 63%  63%  [ 102 ]
Не 32%  32%  [ 51 ]
Незнам 5%  5%  [ 8 ]
Общо гласове : 161

Може ли да съществува САМО приятелство между мъж и жена 
Автор Съобщение
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение Може ли да съществува САМО приятелство между мъж и жена
Здравейте.Попаднах на една такава тема в един друг форум и ми хареса дискусийката,която се е получила...надявам се да прочета интересни мнения и да видя какво мислите и вие по въпроса.Ако имате примери от вашия личен живот и желаете може да ги споделите А какво мислите за връзките базирани на прителство между мъж/момче жена/момиче Хайде вие сте на ход
:P :P :P


Съб Апр 28, 2007 19:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 23:08
Мнения: 16
Мнение 
Може. Понякога не може. Зависи от мъжа, зависи от жената, зависи и от двамата.


Нед Апр 29, 2007 19:56
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 15:20
Мнения: 3
Мнение 
напълно възможно е имам доста добра приятелка :wink:


Нед Апр 29, 2007 20:36
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 22:25
Мнения: 45
Мнение 
Може, ако играе добре белот .


Нед Апр 29, 2007 21:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 21:37
Мнения: 24
Мнение 
ако имат сходен характер и доверие един в друг, разбира се. Имам познати които се доверяват повече на наи добрия си прятел/ка от колкото на мьжа/жена/гаджето си. Не е само вьпрос да споделяш, но и разбирането. Има момент в които не се валнуваш от пола, а само от факта да бадеш разбран. И ако се случи че това е някои от противоположня пол... Лафьт че някаде на света има човек които те разбира и допалва на 100%, не е само приказка и блян. Лично при мене се наложи доста да почакам, но накрая намерих човека които чаках. А разликата между добро прятелство и истинската вразка... делят ги една крачка която минаваме неусетно


Пон Апр 30, 2007 07:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 20:08
Мнения: 8
Мнение 
[color=red] Мнения написани с латински букви се изтриват[/color]


Пон Апр 30, 2007 08:37
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение 
Няма такова животно :!:


Вто Май 01, 2007 11:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 18:04
Мнения: 96
Мнение 
[quote="Hopeless_"]Няма такова животно :!:[/quote]

Има, има - след определена възраст... :?


Вто Май 01, 2007 13:50
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Апр 01, 2007 22:15
Мнения: 63
Мнение 
има такова животно:))). изклю4ително рядко,но има.


Съб Май 05, 2007 08:24
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 17:49
Мнения: 33
Мнение 
Като цяло приятелството е въпрос на взаимни интереси.Но аз лично не вярвам,че е възможно такова приятелство.


Вто Май 15, 2007 22:02
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="LEON29"]Като цяло приятелството е въпрос на взаимни интереси.Но аз лично не вярвам,че е възможно такова приятелство.[/quote]

Здравей Лъвче.Искам да ти кажа ,че не съм съгласна с теб...Що за приятелство е това,когато търсиш взаимни интереси и облаги от най-близкият си човек-приятеля.За мен едно приятелство се крапи единствено и само на взеамно доверие,низ от компромиси и най-вече на безгранична любов...Аз обичам много приятелите си. Помагам им винаги с каквото мога*мисля,че и тук съм го доказвала нееднокротно*,без да очаквам същото от тях ....АЗ вярма,че може да има Само приятелство м*у мъж и жена,дори това приятелство е много по-искренно,чисто и продължава много дълго време :P :P :P


Сря Май 16, 2007 06:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Май 14, 2007 07:46
Мнения: 7
Мнение 
АЗ вярма,че може да има Само приятелство м*у мъж и жена,дори това приятелство е много по-искренно,чисто и продължава много дълго време



Може ама невярвам :lol:
Що ли си мисля че рано или касно вапроса пак опира до с...
Няма начин , неминуемо в един момент ще се стигне до там че единя да пожелае да си легне с другя и какво става тогава с приятелството...или и след това си остават истински прятели , а ?` :oops:


Сря Май 16, 2007 06:57
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="lenni"]АЗ вярма,че може да има Само приятелство м*у мъж и жена,дори това приятелство е много по-искренно,чисто и продължава много дълго време



Може ама невярвам :lol:
Що ли си мисля че рано или касно вапроса пак опира до с...
Няма начин , неминуемо в един момент ще се стигне до там че единя да пожелае да си легне с другя и какво става тогава с приятелството...или и след това си остават истински прятели , а ?` :oops:[/quote]

:P Здравей lenni- не съм съгласна...Зависи как възприемаш приятеля*ката -с какви очи я гледаш -като мъж-жена ...или като Истински приятел,на което рамо може да поплачеш -или на когото може да помгнеш в беда ...Що се отнася до с...а -това е задоволяване на животинското в човека-и не мисля,че Истинският приятел е точният обект.Хайде това е от мен -може много да се спори по тази тема .Лека вечер и Успех


Сря Май 16, 2007 19:53
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:45
Мнения: 18
Мнение 
МОЖЕ.Ама от разстояние минимум 2 000 км.Въпреки че света се превърна в едно глобално село.Разстояния под 500 км са критични. :lol:
(За приятелството де)


Пет Юли 13, 2007 08:48
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:16
Мнения: 5459
Местоположение: Бургас
Мнение 
Разбира се, че може да съществува приятелство между мъж и жена и според мен е дори много по-стабилно от това между приятелки 8) Както е всеизвестно жените са "долни" същества (долни е в преносен смисъл), а съберат ли се две става опасно :lol: При тях има много повече завист и лицемерие, отколкото при мъжете :wink: Това си е мое мнение, аз лично съм направила своят избор - 99% от приятелите ми са мъже, а човека, на който мога и споделям всичко за мен е като брат - от 7 години насам той е най-важният сред приятелите ми. Никога не ме е разочаровал и не ми е "налитал". Все пак не всички мъже са разгонени секс маняци, както и не всички жени :wink:


Пет Юли 13, 2007 16:40
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 63 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: