Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
За играта Боен пъзел 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 02:00
Мнения: 6
Мнение Re: За играта Боен пъзел
хаха ми когато си на 89 и аз да съм на 95 няма смиал да ти давам празни ходове защото играта е в началото :) а наистина ще е доста тъпо да се махнат празните ходове :) :D :D :D :D :D :D :D :D


Сря Авг 12, 2009 03:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 15:11
Мнения: 1
Мнение Re: За играта Боен пъзел
Безмислено е да се махнат, случва се на всеки да се обърка или да не забележи какво да премести, а да се отнемат точки живот или рейтинг е още по безмислено. Чисто и просто ще е най-добре след като направиш празен ход, да не идва реда на другия, а да продължи да тече твоето време - така докато не намериш нормален ход (и без това има стрелки които ти показват около 10 - 15-та секунда преди края. А ако все пак не направиш ход...знаете какво следва :wink: Освен това ще е хубаво да се поправи бъга с магийката Blind, защото сега е безмислена.


Чет Авг 13, 2009 13:20
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: За играта Боен пъзел
Това е тактическа игра,която изисква мислене и правилна тактика.Така ,че не мисля ,че празните ходове трябва да се махнат,а да си ги има ,както са си.
Имам питане - Кога някой като ти напусне игра,ще бъде отчетена в изиграните ти игри? И кога ще дава точки когато някой противник напусне играта?

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Пет Авг 14, 2009 23:49
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение Боен пъзел
Здравейте.Искам да попитам защо няма по-пълна информация за тази игра.От снощи се зарибих по нея -но освен,че черипите отнемат живот -нищо друго не разбрах.Как се използват магиите,какви са тези празни ходове и защо се използват,каква е тактиката и тн...Благодаря предварително на всички кото "ме светнат" по въпроса.За сега желая лек и спорен ден и до нови срещи :roll:


Сря Авг 26, 2009 14:28
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 13:27
Мнения: 116
Мнение Re: Боен пъзел
ша та светна :)
като съвираш цветни топчета :) там долу под кръвта са ти магиите и на всяка си пише за какво е - ако не се светнеш имаш ми скайпа обади се - ша та светна подробно


Сря Авг 26, 2009 16:03
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Авг 16, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: За играта Боен пъзел
[quote="elza69"]Как може да има толкова "зле" хора. Tфа както казах и преди е тактика ф играта с празните ходове за тфа нема смисал да се махат ! Пак кфото направите ще си остана най-добрата ;] :e101: :e101: :e101: :e101:[/quote]
.......................


Чет Окт 08, 2009 10:58
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Окт 10, 2009 02:00
Мнения: 77
Мнение Re: За играта Боен пъзел
секи си има стратегия ама аз не разбирам целата игра 4етох правилата 10 пъти но не я разбирам :e132:


Пет Ное 13, 2009 15:17
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Май 06, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: За играта Боен пъзел
Да попитам и аз:
Гостите,без ник и рейтинг могат ли да чатят.
Играя от известно време с много добри играчи без ник и рейтинг и бих искала да мога да комуникирам по време на играта.
Предварително благодаря,за отговорите.


Нед Май 08, 2011 13:51
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: За играта Боен пъзел
Не, гостите не могат да пишат.


Нед Май 08, 2011 19:05
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron